Bu mid beni delirtecek!!

skyrunnerug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abiler kafayı yemek üzereyim yaklaşık 1 yıl önce ebaydan mid ekran aldım aracıma taktım tabi veriler oldugu gibi yanlış ve almanca tam 1 yıldır bu ekranı programlatmak icin ugraşıyorum izmirdeki (yetkili tırak özel ergöçen) servislere gittim izmir yetmedi aydındaki sürtaşa gittim yok kimse ekranı programlayamadı gören bu olmaz senin arabaya hatta kimisi kimden gördüysen iyi bak zafiradır o falan gibi saçma sapan önerilerde bile bulunuyor yokmu bu ekranı benim için programlayabilecek biri??

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Öncelikle kendini üye arşivine tanıt.

Ekran hangi model bilmiyorum ama programlamasını bilen her türlü programlar.

skyrunnerug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle kendini üye arşivine tanıt.

Ekran hangi model bilmiyorum ama programlamasını bilen her türlü programlar.

abi işin ters tarafıda bu ya kimse bilmiyor ona gidiyorum olmaz diyor buna gidiyorum olmaz diyor en son arkas a gittim tarif ettim boyle olucak diyede ama yok yok yok artık tek umudum sizlersiniz adama gosteriyorum bak diyorum bu adam yapmıs aracına hatta fotograf cekip koymus kandırmıslar seni photoshop la yapmıslar bunu diyor ya :eek::eek::eek:

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Öncelikle taktıgın mid ekran dediğin ne. astra ekranı mı vectra ekranı mı. astra ekranıysa hangi modeli bi kaç çeşidi var. varsa modeli bilmiyorsan resmini ekle.
öyle mid ekran demeyle bişey anlaşılmıyor.

skyrunnerug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle taktıgın mid ekran dediğin ne. astra ekranı mı vectra ekranı mı. astra ekranıysa hangi modeli bi kaç çeşidi var. varsa modeli bilmiyorsan resmini ekle.
öyle mid ekran demeyle bişey anlaşılmıyor.

yok abi vectra b ekranı kare olan tiplerden parça kodunu şuan veremiyorum ama en kısa zamanda size gönderirim

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
yok abi vectra b ekranı kare olan tiplerden parça kodunu şuan veremiyorum ama en kısa zamanda size gönderirim

parça kodu lazım değil.
Aracında önceden yolbilğisayarı varmıydı. sadece eski ekranı söküp soketi bu ekranamı taktın.? yoksa bu ekranla birlikte yolbilgisayarı tesisat vs de mi çekildi.

skyrunnerug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parça kodu lazım değil.
Aracında önceden yolbilğisayarı varmıydı. sadece eski ekranı söküp soketi bu ekranamı taktın.? yoksa bu ekranla birlikte yolbilgisayarı tesisat vs de mi çekildi.

aracım astra cd abi orjinalinde 32 pinli ekran vardı pixel kaybı cok fazlaydı acıp tamir edelim dedik zaten tamir görmüş yenisini alalım dedik fiyatlar arac bedelinin nerdeyse %10 unu buluyor burda sizin uygulamalarınızı gordum neden olmasın dedim almanyadan bi ekran getirttik taktık ekran tertemiz içi hiç açılmamış pixel kaybı yok ama gel gelelim programlayacak adam bulamıyoruz.. kimse ilgilenmiyor direk yanlıs calısmaz olmaz gibi ifadelerde bulunuyorlar bu arada ekranın parça koduda bu 90565934 bu arada kendim opcomla denedim olmadı programming menusune giremedim

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ekranınız 1.6 motora göre kodlanıp dil çevirisi yapılacak ve buda mümkün. eğer astrada olmadıysa vectra b araca takıp tech 2 ile programlatabilirsiniz.zor değil.servisler ne işe yarar anlamıyorum. ben çok kez kodlama yaptım tech 2 ile ve hepside çalıştı...

skyrunnerug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekranınız 1.6 motora göre kodlanıp dil çevirisi yapılacak ve buda mümkün. eğer astrada olmadıysa vectra b araca takıp tech 2 ile programlatabilirsiniz.zor değil.servisler ne işe yarar anlamıyorum. ben çok kez kodlama yaptım tech 2 ile ve hepside çalıştı...

abi adamlar artık beni gorunce yinemi sen diye tepki vermeye basladılar gecen mesajımdada dedigim gibi servislerden ümidi kestim tek umudum siz degerli forum uyeleri artık yapacak fazla birsey kalmadı.. ya bu ekran isinden vazgecip tid ekran satın alıp 12 pine ceviricem yada programlı bir mid satın alıcam işin garibi opc konsolda bulamıyorum ya neyse...