ayak altı aydınlatma

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bügün izinliuydim ve aracıma ayak aydınlatma işine giriştim samsung smd5050 3lu led bıraz kablo ile olaya farklı yaklaştım.

far anahtarından gri ve yeşil parkların olduğu kabloyu soydum + aldım - yide şaseden denedim ama çalışmadı kabloyu kapatıp ne yapabilirim diye düşünürken çakmaklık aklıma geldi. ve çakmaklıktan kablo çekip (sağdan ve soldan 2 ayrı kablo olarak) sonra orta konsol kısmını sökerek içinden geçirdim sonra çakmaklıktan dışarı kablo çekip ucuna ufak bi anahtar bağladım ve sonuç 10 numara 5 yıldız

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bügün izinliuydim ve aracıma ayak aydınlatma işine giriştim samsung smd5050 3lu led bıraz kablo ile olaya farklı yaklaştım.

far anahtarından gri ve yeşil parkların olduğu kabloyu soydum + aldım - yide şaseden denedim ama çalışmadı kabloyu kapatıp ne yapabilirim diye düşünürken çakmaklık aklıma geldi. ve çakmaklıktan kablo çekip (sağdan ve soldan 2 ayrı kablo olarak) sonra orta konsol kısmını sökerek içinden geçirdim sonra çakmaklıktan dışarı kablo çekip ucuna ufak bi anahtar bağladım ve sonuç 10 numara 5 yıldız
neden buton ile yaptınız anlayamadım. Ayak aydınlatma dediğin tavan lambası ile açılıp tavan lambası kapandığı zaman sönmesi gereken bir şey. Bende zamanında yapmıştım. tavan lambası ile kapıları açtığım zaman tavan lambası yanınca açılıyordu. düğme ile açılmasının size ne yararı olacak?

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin dedigin kullanim farkli benimkisi eski aracimda oldugu gibi parklar veya farlar yandiginda icerisininde aydinlik olmasidir cakmakliktan almamdaki amac far dugmesinden istedigim gibi elektrik alamam o yuzden anahtarli yaptim ki istedigim zaman kapatayim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden buton ile yaptınız anlayamadım. Ayak aydınlatma dediğin tavan lambası ile açılıp tavan lambası kapandığı zaman sönmesi gereken bir şey. Bende zamanında yapmıştım. tavan lambası ile kapıları açtığım zaman tavan lambası yanınca açılıyordu. düğme ile açılmasının size ne yararı olacak?

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapı swiclerinden alınmaz mı. Bura da görünce ben de yapayım diyorum :)

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapı switci kapı kilidinde değilse alınır. bazı modellerde kapı kilitlerinde oluyor. sizinki görünür yerdeyse negatifi switchden alabilirsiniz
benim araç 2001 astra. kilitte değil.. ben müsait bi ara buna da bi el atayım :)

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim olayim devamli yanmasi uzerine sizinkisi sadece acilip kapanmasi uzerine ilk once bunu belirleyin

6045K cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ozaman arkadasin dedigi yapcn Switch ten eksi alcan artiyida herhangi bi yerden alcan kapiya gore caliscak tavan ister tavan lambasinin artisini bulup yapican

6045K cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi