Astra J Rüzgar Sesi

Ynt: Astra J Rüzgar Sesi

Pim olayını da sordum, pimleri üreten firmadan kaynaklı GM üretmiyor dediler. Ona da bakacaklar ses var mı diye. Geri alınca herhalde hiç ses kalmayacak bu sefer çok yalnız hissedecem :D

adana ve mersinin yollarına pim ne yapsın.80 le giderken birden bir çukur çıkıyor frene basim demeden içindesin...

Ynt:

Çukur mu? Aşkolsun.. Çukur yerde asfaltın tahrip olması sonucu oluşmuş içe doğru uzanan girintili bombedir. Bizde asfalt olmadığı gibi bombede yoktur, Çukurova kraterleri ölmeden önce görülmesi gereken yerlerdir. Düşerseniz zaten ölüyorsunuz.

ama Allah var şehir içinde rüzgar sesi duymuyorum.yolun bozukluğundan fazla hızlanamadığım için beni bu sesten mahrum bırakıyor canım memleketim :D

Ynt:

Hele birde bir uctan bir uca gideceksen off-road gibi oluyor.

http://imgur.com/ret84R1 yüksek süratta benim arabanin sag tarafindan gelen sesin, burdaki arkadaslar tarafindan ögrendim.malum sinyal kablosu buna ne yaparim derken aklima sucularin kullandi izalasyon malzemesi geldi ve gittim aldim.

sorununuzu çözdüğünüze sevindim :)

aslında bu işlem yerine servis de gerdirmek daha sağlam bir iş olabilir diye düşünüyorum. bu parça zamanla yıpranabilir motor sıcaklığı ile.

bende ayna rüzgar sesi ile ilgili bir çözüm zannedip heyecan yapmıştım  :(

Geri
Üst Alt