Astra H kauçuk veya lastik paspas

moderom

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar yeni aldığım astra h hb aracımın içerisinde halıflex gibi bir paspas:mad: var ve çok toz tutmakta ve bu tozlar içine işliyor:sopa:. astralar için kauçuk veya lastik paspas varmı bildiğiniz uyumlu markaları belirtirseniz sevinirim. yada orjinal gm malı bulabilirmiyiz.:rakir::rakir:

Original Gm 120 TL civarında olması lazım. Öneririm tam oturur, koku yapmaz.

3D havuzlu tip kauçuk paspaslardan arıyorum bende :(
Ama bir türlü bulamadım daha doğrusu 150 TL den aşağı bulamadım :/

Siz ne yaptınız pas pas konusunda?

3D havuzlu tip kauçuk paspaslardan arıyorum bende :(
Ama bir türlü bulamadım daha doğrusu 150 TL den aşağı bulamadım :/

Siz ne yaptınız pas pas konusunda?
Berkay o işi halettik çok şükür bea :)

astra g için tam oturacak kauçuk paspas arıyorum 1 takım aldım tam oturmuyor beğenmedim, kullanan yada bilen varmı 3d havuzlu da olabilir birde petex alman malı olan bi marka var o nasıldır?

petex in bende methini duydum. hoş koku verdiğini söylediler hatta. ama uyum konusunda bende arkadaşlardan yorum bekliyorum...

petex in bende methini duydum. hoş koku verdiğini söylediler hatta. ama uyum konusunda bende arkadaşlardan yorum bekliyorum...

Ben aldım Petex'in Astra H için kauçuk paspasını, tam oturuyor. Orjinal paspasta yer alan delikler bunda da mevcut, zemindeki çıkıntılara da tam olarak oturdu. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum, rahatsız edici bir koku ile karşılaşmadım. Gerçi mevsim kış, sanıyorum koku testini yaz sıcağında yapmak daha doğru sonuç verir. Ama şu an için gayet memnunum paspaslardan. Bir set de Corsa C için aldım, o da tam oturdu. Kayma falan da yapmıyor.

Bende bir tane var.Tam oturdu fakat altında dişler yok devamlı kayıyor yukarı doğru.Bir ara bu araba nie gitmiyo diyorum.Gaza köklüyorum max hız 120.Meğerse paspas gaz pedalının altına kadar çıkmış :D

paspas banada lazım aracım astra essentia konfort. serviste 150 gibi bir fiyat söylediler cok pahalı geldi.sizce ne yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum

Geri
Üst Alt