Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 gün once ankaradan eibach 35mm yay aldım... fiyat 335 ytl... montaj haric... arac 2008 1.3 cdti...2 parmak dusurur yazılmıs ama arac en az 3 parmak alcaldı... isteyene foto yollayabilirim...konfor olarak pek bi problem yok... tavsiye edilir..
kolay gelsin...

Ankara'dan nerden aldınız? Arka ve ön düşüklük aynı mı?

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 gün once ankaradan eibach 35mm yay aldım... fiyat 335 ytl... montaj haric... arac 2008 1.3 cdti...2 parmak dusurur yazılmıs ama arac en az 3 parmak alcaldı... isteyene foto yollayabilirim...konfor olarak pek bi problem yok... tavsiye edilir..
kolay gelsin...

Yayın üzerindeki parça kodunu paylaşırsan seviniriz

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada RedDevil'ın aracındaki yaylar benzinli modelin yayları. Kendisiyle PM de görüşmüştüm. Bu nedenle 3,5 dan daha çok düşürdü diyordu. Aracının üzerinde 18'' jantlar var ve aracı otoparkta kısa süreliğine görmüştüm jantlarla birlikte güzel düşmüştü. Görüntü 10 numara yani. Ama benzinli model için olan bu yaylar için 2 çekincem var

1-OPC ekleri de almayı düşünüyorum. Bu durumda o yayalar arabayı daha fazla düşürdüğünen benim ekleri 2 de bir kırmama neden olur :)

2-Biliyorsunuz aracımızn amortisörleri 4cm kadar yay kaldırıyor. 4 cm ve daha alçak olursa amortisör tehlikesi var. Amortisör dayansa bile salınımı çok farkedeceğinden araç zıp zıp zıplar gibime gliyor.

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 parmak düşmesi imkansız yanlışınız var denendi ve görüldü pro kit taktım (3.5 aslında 3 cm çünkü kutudada up to 35 mm yazar) araç tam 2 parmak indi sportline taktım (5cm) 4 parmak indi ;)

ademTTuran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
foto paylaşırsan çok sevinirim gerçekten 3 parmak baya iyi düşmüş ki biraz daha salıcak yaylar kendini sanırım anca oturur çünkü.bu arada aldığın yayların kutusundaki kodu da bizimle paylaşırmısın?E10-65-013-01-22 mi yoksa E10-65-013-02-22 mi?fiyatta çok iyi gerçekten de?

kutu üzerindeki kod = E10-65-013-01-22
bi kac foto yukluyorum simdi...

ademTTuran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 parmak düşmesi imkansız yanlışınız var denendi ve görüldü pro kit taktım (3.5 aslında 3 cm çünkü kutudada up to 35 mm yazar) araç tam 2 parmak indi sportline taktım (5cm) 4 parmak indi ;)

resimleri yukluyorum simdi...
parmaklarım ince mi yoksa gercekten mi 3 parmak sen karar ver =)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@ademTTuran

teşekkürler paylaşımınız için

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok iyi ya benim parmaklar kalın heralde :) :) 2 parmak inmiş işte be kardeşim :) valla 16 var diye bu kadar belli bende 18 de yay olduğu bile belli olmadı açıkçası ;)