Astra GTC Hakkında Herşey

Ynt: Astra GTC Hakkında Herşey

Gökhan_55 link' Alıntı:
:)) hemen üstüme alındım zaten
Bir gün senin makine ile sercanın GTC yi kapıştırmak lazım yuotubee de scirocco ile gtc kapışması yok. Dünyada ilk kapıştıran siz olursuz.

vigilante8 link' Alıntı:
Bir gün senin makine ile sercanın GTC yi kapıştırmak lazım yuotubee de scirocco ile gtc kapışması yok. Dünyada ilk kapıştıran siz olursuz.
cenk sen zemını hazırla yardırsınlar

Yeterki istesinler onlar için tüm yetkimi kullanır. Yolları trafiğe kapattırırım.  047shakee

bülent abi haklı valla normal dsg ile manuel vitesli araç arasında gözle görülür bir hızlanma farkı var. dsg geçişleri insanın manuel elle vites geçişlerinden hızlı. eşit kondisyona ve kişi sayısına sahip dsg'li ve manuel araçta belli bir süre sonra dsgli araç farkı açar.

srd link' Alıntı:
bülent abi haklı valla normal dsg ile manuel vitesli araç arasında gözle görülür bir hızlanma farkı var. dsg geçişleri insanın manuel elle vites geçişlerinden hızlı. eşit kondisyona ve kişi sayısına sahip dsg'li ve manuel araçta belli bir süre sonra dsgli araç farkı açar.
problem yok gokhanın araba düz vites

Bencede böyle bir drag seklinde  Yarışmaları güzel olabilir  ama bizden çok onların istemeleri önemli olan yoksa mekan bir sekilde ayarlanir :)

Panaromik ֖n Cam opsiyonu eklenmiş. Bir kaç gün önce kayseri bayide kırmızı  1.4 T otomatik vardı 18 inch jantlı. İlk defa canlı inceledim. O paralara opsiyonlar eklenmiş dizel cosmo çok daha mantıklı bence

[img=800x281]http://e1206.hizliresim.com/y/f/7v83m.jpg[/img]

Panaromik değil panoramik olması gerekiyor onun bir kere. Adını düzgün yazamıyorlarsa üretimi ne kadar kalitelidir diye de şüphelendim şimdi. :D Şaka tabii; ama bunlar da önemli ayrıntılar. general_Shame_on_you

xylent link' Alıntı:
Panaromik değil panoramik olması gerekiyor onun bir kere. Adını düzgün yazamıyorlarsa üretimi ne kadar kalitelidir diye de şüphelendim şimdi. :D şaka tabii; ama bunlar da önemli ayrıntılar. general_Shame_on_you

bence de önemli  :)

arkadaşlar selam

yeni astra gtc nin kullandığı şanzımanı bilen varmı ? m32 6-speed manual transmission (mz4) bu modelmi acaba ?

Geri
Üst Alt