__--İnadına Manuel Vites Diyenler Grubu--__

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maç yapsak bunlar bizi yener Otomatikçiler...Kaslar gelişmiş...Ama bizde de teknik var... :D

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şaka biyana gerçekten bu kadar fazla mı yoruyor düz vites araçlar sizce?

Ben bazen mecburiyetten manuel kullanıyorum trafikte, komaya giriyorum, dur kalk, dur kalk, gaz, debriyaj, fren...:(

Diğer türlü ise bağdaş kurup çekirdek çitlerken araç kullanıyorum..Tek dezavantajı kilo aldırıyor... :D

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde ikiside var biri 6.vitesli zafira digeri 6 otomatik vitesli signum ne yalan söyliyim ikisininde farkli güzellikleri var... ama bir adim farkiyla manuel diyorum..:D

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şaka biyana gerçekten bu kadar fazla mı yoruyor düz vites araçlar sizce?

Dikkat ederseniz Tunerrus nickli arkadaş haricinde kimse İstanbullu değil. :D istanbul da yoruyor tabi. siz şanlıurfada 15 km lık yolu kaç kere 2 saatte gittiniz. o zaman yoruyor işte. bende de biri otomatik digeri duz. hangisi işime geliyorsa o gun onu alıyorum. düz ün tadı ayrı ama otomatik istanbulda şart...

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şehir içinde özellikle ızdırap benim için ama şehir dışı uzun yolda pek sorun olmaz...E bende kamyoncu değilim sürekli uzun yola çıkayım...;) :) Benim için en güzeli otomatik şanzuman...Düşünsenize sol ayağınız ve sağ elinizle istediğiniz işi yaparken aynı anda otomobil kullanıyorsunuz...Mesela, sevgilinizi elini sağ elinizle tutup sol ayağınızla top sektirirken araç kullandığınızı...:D Lambalardan kalkışlarda yanınızdaki aracın şöförü debriyaj, vites, gaz üçgeninde boğuşurken siz ayağınızı gazdan çekiyorsunu ve Vın... :D Bundan daha güzel ne olabilir...Ben devirli kullanırım mı diyorsunuz..''S'' Spor modunu deneyin...Pişman olmazsınız.. ;)

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şehir içi şehir dışı fark etmez.. her ortamda her zaman kontrol bende :):)
araba kullanmak güç ister, yürek ister.. :D
geçişlerde o sesi duyacaksın kardeşimm :):)

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Dikkat ederseniz Tunerrus nickli arkadaş haricinde kimse İstanbullu değil. :D istanbul da yoruyor tabi. siz şanlıurfada 15 km lık yolu kaç kere 2 saatte gittiniz. o zaman yoruyor işte. bende de biri otomatik digeri duz. hangisi işime geliyorsa o gun onu alıyorum. düz ün tadı ayrı ama otomatik istanbulda şart...

istanbul gibi trafiği yoğun bölgelerde bencede otomatik hatta bu tür bölgelerde tabiri caizse şart, bu yönden katılıyorum arkadaşlara :)

ama geri kalan bölgelerde tercihimiz belli ;)