Eibach yay hakkında

Ynt: Eibach yay hakkında

Hayırlı olsun arka taraf gayet kıvamında ön taraf biraz fazla inmiş gibi geldi ama ben yanılıyor olabilirim. 032questn
Allah iyi günlerde kullanmak nasip etsin  ;)

nihat link' Alıntı:
Hayırlı olsun arka taraf gayet kıvamında ön taraf biraz fazla inmiş gibi geldi  ...

Aslında klasik bir Eibach duruşu.

Eibach çoğu zaman ön tarafı arkadan biraz fazla indirir.  Araç durur vaziyetteyken ön düşük görünür fakat araç seyir halindeyken ön taraf  kalkacağı için duruş dengelenir ve stabil bir duruş yakalanmış olur.

Ama yine de (fotoğraftan sanırım) ön taraf biraz fazla düşük gibi.

Hayırlı olsun, Alllah kaza bela göstermesin, güle güle kulllanın...

Hayırlı ugurlu olsun oldukca guzel olmus bırde suu zıplama olayı olmasa sızın aracta da cok varmı??

eibach yaylarda zıplama olmaz

umutisen link' Alıntı:

güle güle kullanın,yayların maliyeti nedir acaba,ön taraf hafif daha düşük gibi duruyor yada bizi fotoğraf yanıltıyor,konforda çok kayıp oldumu

spitemre link' Alıntı:
Hayırlı ugurlu olsun oldukca guzel olmus bırde suu zıplama olayı olmasa sızın aracta da cok varmı??
Benimde eibach taktigim hic bir aracimda ziplama olmadi.

Kasım Çınar link' Alıntı:

İnan bilmiyorum doğrudur bındgım bıkac aracta vardı yemın ederım salıncak gıbıydı demıstım bu ney boyle dıyee ama olmaması cok guzel olmusutur

nihat link' Alıntı:
Hayırlı olsun arka taraf gayet kıvamında ön taraf biraz fazla inmiş gibi geldi ama ben yanılıyor olabilirim. 032questn
Allah iyi günlerde kullanmak nasip etsin  ;)
Amın çok teşekkürler :)

REC link' Alıntı:
Aslında klasik bir Eibach duruşu.

Eibach çoğu zaman ön tarafı arkadan biraz fazla indirir.  Araç durur vaziyetteyken ön düşük görünür fakat araç seyir halindeyken ön taraf  kalkacağı için duruş dengelenir ve stabil bir duruş yakalanmış olur.

Ama yine de (fotoğraftan sanırım) ön taraf biraz fazla düşük gibi.

Hayırlı olsun, Alllah kaza bela göstermesin, güle güle kulllanın...
ևok teşekkürler evet bıraz ınık gozukuyor ama gayet iyı  düştu fazlası sıkıntı olur ıstanbulda.

Kasım Çınar link' Alıntı:
bır arkadasımda a3 var acayıp zıplatıyor bende de oyle olucak sandım ama hıc zıplama olmuyor gayet rahat bır surus oluyor

Geri
Üst Alt