CD 400 Sistemi

• Konuyu başlatan ilsimsek
  • Başlangıç tarihi
Ynt: CD 400 Sistemi

ulas79 link' Alıntı:
anahtar gene lazım :) ben sadece sökmesi kolay onun için böyle dedim kutup başları eski sistem ingiliz anahtarı ile çıkıyor hala :)
şu anda  yıkıldım :) sabah bakıcam artık tşkler ulaş

evet kutup başını söküp taktım olmadı servise gttim konsolu söküp taktılar düzeldi kitlenmiş dediler sebep falan güncelleme  yapılmamıs dediler  iyi dedim olsunda naparsanız yapın hesabı olay çözüldü

merhaba,

2 sorum olacak, yardımcı olabilir misiniz?

1- USB taktığımda otomatik olarak parçaları görüyor ve çalmaya başlıyor, ekrandaki dosyalar bölümünden giriyorum, USB yazan yere tıklama yapamıyorum, nedendir?

2- TV açtığımda ses gelmiyor?

teşekkür ederim...

Bu soru saçma mı olur komik mi bilmiyorum biz normal bir araca Cd çekerken track çekiyoruz cd de 17 18 şarkı alıyor. ((bizim araba anormalmi değil tabikide))  005hihih astra da normal cd çeker gibi 150 160 şarkı atınca çalıyormu yoksa yine track mı çekiyoruz 15 16 şarkılık  032questn

mp3 leri okuyor merak etmeyin. :)

Arkadaşlar cd300 teybim var. Cd400 ile değiştirsem mi değiştirmesem mi? Değiştirsem çalışır mı?

Ne gibi artıları veya eksileri var? Bu konuda yardım bekliyorum.

Arkadaslar konu biraz eskimis arada bir tazelemek lazim cd 400 kullanan arkadaslar elle yaptiklari bas ve tiz ayarlarini paylasabilirlermi belki en guzel ses kalitesi icin yardimci olunur. Ben cok deneme yanilma yaptim fakat tam tatmin olamadim birazda kopya ceksek iyi olur benim tiz 12 orta tiz -2 bas 6 da

Ben hazırlardan seçip kullanıyorum pop kullanıp ayarlıyorum hafiften

Bası da tizi de 12 yapın on numara oluyor yalnız uzun vadede hoparlörler ne olur bilmem :) birde sesi kesinlikle arkaya vermeyin o zaman kalite düşüyor

Sesi heryere esit veriyoruz siz 3 nude 12 yapiyorsunuz galiba degisik bir yaklasim

Geri
Üst Alt