Astra G Mercekli Far

• Konuyu başlatan Sertan_c
  • Başlangıç tarihi
S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
http://www.otostart.com/index.php?o...LE-FAR-SAG---XENON-4421128RLDEM-DEPO#sekmeler

linkteki farlardan kullanan var mı arkadaşlar. aynı markanın merceklisinden ama farklı markalar değil. varsa gece ışık çizgisini gösteren bir şekilde foto ekleyebilir mi? birde yorumlar nasıl olur acaba? bulgaristan sınırları içerisinde varsa 1 ay içerisinde gelicek elime orjinali çıkma olarak, olmazsa bunlardan düşünücem ama yorumlara göre...

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim. çok yardımcı oldun. konuyu takip etmiştim aslında ama aynı marka farlar olduğunu unutmuşum.çok güzel gerçekten... 1 ay içerisinde bulgaristan dan sonuç çıkmazsa bunları alırım inş. ama ampüllerde d2s miş. bir takımı 300 civarı yanlış bilmiyorsam. toplam montajlarıyla beraber 750 ye falan gelecek sanırım...

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
http://www.sahibinden.com/opel_astra_g_98_siyah_angel_eyes_far-26WQQaXQQ19295051WQQpXQQdisplayitem

şimdi bunu gördüm birde. ikisi de aynı marka. aralarında mercek açısından kalite farkı var mıdır acaba? bunun ampül tipleri de h7 imiş o da maliyet açısından daha mantıklı elimdeki xenon ları kullanabilicem. arabam beyaz camlar filmli siyah zemin farlar nasıl durur acaba?

emrebozok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sertan abi beyaz arabada fk angelların duruşu bu şekilde..ben fk kullandım duruşu şekli çok güzel akşamları önden bmw zannedenler olmuştu=).ama ilk mesajınızda ki linkteki farları ben sevmiyorum merceği küçük ve baygın bakıyor kullanmadığım için bilemicem mercek kalitesini ama fk nın kalitesi orta ne iyi ne kötü ben xenonla önümü görüyodum br sıkıntısı yoktu.

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercekli ya da angelli far alırken sonar ve junjan dan uzak durun. fk depo alın hiç duşunmeden. hatta yapabiliyorsanız projektörlerini ki mercek diyor herkes valeo ile değiştirin. ben öyle yaptım ve gayet memnunum. orjinal gm mercekli farların ise mercekleri çok kücük ve iyi bir aydınlatma sağlamıyor ne yazık ki. o yüzden yine ibre fk depo dan yana bence.

yakında satacagım sanırım hem farlarımı hemde yine fk full metal panjurumu. buraya koyarım sanırım.

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
Sertan abi beyaz arabada fk angelların duruşu bu şekilde..ben fk kullandım duruşu şekli çok güzel akşamları önden bmw zannedenler olmuştu=).ama ilk mesajınızda ki linkteki farları ben sevmiyorum merceği küçük ve baygın bakıyor kullanmadığım için bilemicem mercek kalitesini ama fk nın kalitesi orta ne iyi ne kötü ben xenonla önümü görüyodum br sıkıntısı yoktu.
emre teşekkür ederim. sırıtmamış gibi ama karşıdan şöyle komple arabayı görebilsem daha iyi fikir verirdi. xenon la kullanınca aydınlatmada sorun yok diyorsan problem yok.

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
mercekli ya da angelli far alırken sonar ve junjan dan uzak durun. fk depo alın hiç duşunmeden. hatta yapabiliyorsanız projektörlerini ki mercek diyor herkes valeo ile değiştirin. ben öyle yaptım ve gayet memnunum. orjinal gm mercekli farların ise mercekleri çok kücük ve iyi bir aydınlatma sağlamıyor ne yazık ki. o yüzden yine ibre fk depo dan yana bence.

yakında satacagım sanırım hem farlarımı hemde yine fk full metal panjurumu. buraya koyarım sanırım.
esat ne kadar yakın bir zamanda satmayı düşünüyorsun peki?
çok uzak bir zaman değilse bekleyebilirim biraz...
valeo takmak için içi açılıp kapanınca sıkıntı oldu mu su alma buhar yapma gibi...

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahsetmiş olduğunuz farların hepsinde helojen mercek bulunmaktadır.

ve far camlarında zamanla sorunlar oluşuyor.

fk ve sonar kullanmış biri olarak söylüyorum:)

orjinal farın yerini hiçbirşey tutmuyor yani.

şimdiki farlarımı bunlar.

kullandıklarım arasındaki en iyisi :)

orjinal hella fara valeo merceklerin odaklanmış ve mercek kapakları monte edilmiş hali.

dscn1676.jpg

dscn1674x.jpg

Son düzenleme:

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rpc nin farları çok güzelmiş.