6050ub 5050ub fark cok mu??

astraG_cd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar..daha önce bi başlık açmıştım konuyla ilgili..
kararımı kesin olarak bu iki modelden birini almakta verdim..
dogubankta 5050ub veya 6050ub arasında 80 tl fark var..astra g kasanın orjinal kolonlarıyla kullanacagım bir süre..tasiyeniz nedir fikirlerinize ihtiyacım var..

dincerozgur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de bu 2 modelden birini almayı düşünüyordum. Araştırdığım kadarı ile ekran dışında bir farklılık yok. Ben henüz almadım ama PIONEER DEH-4150SD, SD kart girişi olmasından dolayı yeni favorim.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
sonu 50 ile biten modelleri almayın. arabalarınız fonksiyonel direksiyona sahipse aynı odelin 00 la bitenlerini alın. direksiyo kontrollerinizi bir gün kullanmak isterseniz faydası olur

turgutoprak

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
bende 6050 var ve çok memnunum. astra g de orjinal hoparlörlerle kullanıyorum. ses kalitesi falan çok iyi tavsiye ederim arasındaki fark ise 6050 motorize kafa ve daha fazla animasyon seçeneği olması.

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
bende alırken bu iki model arasında çok gidip gelmiştim ama 5050 aldım açıkcası motorize kafadan gözüm korktu model numarasını hatırlamıyorum ama daha önce motorize kafada çok sıkıntı yaşayan bi tanıdığım olmuştu zaten animasyonda bana göre bişey olmadığından ben 5050 tavsiye ederim. Özellik bakımından ikiside aynı.

derici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görüntü farkı var ikisinin arasında. Bence zevk meselesi.
ben 6050 tercih ettim.

astraG_cd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5150 ub aldım arkadaslar teşekkürler tavsiye için

mygold

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sonu 50 ile bitenleri almayın. rds yok ayrıca direksiyondan kumanda tuşları için aparatı kullanamazsınız.benden soylemesi. tavsiyem 7000ub ben aldım süper cok memnunum

astraG_cd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5150 teybimden oldukca memnunum..orjinal kolonlarımla bile oldukca tatmin edici ses aldım diyebilirim..6050 nin motorize kafa olması beni caydıran şey oldu..diger özellikleri aynı ve animasyonda mevcut..üstelik 2009 model..

kesinlikle tavsiye ederim