yol bilgisayarı rengi

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ebaydakilerde led ama direnç takılmış duyu da var sadece takmak kalıyor size. forumda vardı göğüsün sökülmesi bence yapılabilir beyaz veya mavi çok güzel duruyor.

Siyah10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sadece led değişimiyle olmuyor ,Işıkları yansıtan malzeme var onlarında değişmesi gerekir diye biliyorum.Bu konuda net bilgisi olan arkadaş varsa bizleride bilgilendirsin.Yukarıda belirtilen ledler oluyorsa bizede bilgi verirse detaylı bir şekilde nasıl sipariş verilir vs.vs. çok sevinirim...

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece led değiştirmekle oluyor arkadaşlar. vvoc diye bir site var bilenleriniz vardır. ingilizlerin sadece vectra için kurdukları bir site oradan arkadaşlar almışlar ebaydan onunda linkini veririm tek yapmanız gereken eski ampülleri çıkarıp yeni ledleri takmanız yalnız alırken dikkat etmek lazım. bazı satanlar ledleri satıyor sadece onlara birde lehim lazım bir de direnç tabi. birde hazır olanlar var direk takılıyor.

HAKKAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu rekli ekranı neresi yapıyor profosyonelce tabi bilen varsa yazsın arkadaşlar:pon:

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1997 Model Opel Vectralarda Led Yokmuş Sordum... Ampul Varmiş Ampul De Bi Işe Yaramaz Diyorlar Yani Sikintili Olur Kör Olur Diyorlar Canlilik Bekleme Diyorlar... Vw Lerin Gibi Olmaz Diyor Masmavi Yanmaz Diyorlar... Kilitlometre Ve Yol Bilgisayari Rengini Değiştirmek Için 1997 Modellerde Led Değil De Ampul Değişiyormuş... Aydinlatirsaniz Sevinirim... Benim öğrendiğim Bu