Yıllık bakım hakkında

iakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar geçen sene almış olduğumuz 2011 model Astra J Sport Active Select 115Bg - Benzinli 1.6 motor 6200km de olan aracımın senelik bakım günü geldi çattı. Ancak aracı aldığım maslak çiftkurtlar bayi 500 tl gibi fahiş bir fiyatla beni benden aldı  madd Acaba sizlerin tavsiye edebileceği istanbulda yer alan daha uyguna bakım yaptırabileceğim bir yetkili bayi varmıdır?  002tuhaff

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yıllık bakım hakkında

iakgul link' Alıntı:
Merhabalar geçen sene almış olduğumuz 2011 model Astra J Sport Active Select 115Bg - Benzinli 1.6 motor 6200km de olan aracımın senelik bakım günü geldi çattı. Ancak aracı aldığım maslak çiftkurtlar bayi 500 tl gibi fahiş bir fiyatla beni benden aldı  madd Acaba sizlerin tavsiye edebileceği istanbulda yer alan daha uyguna bakım yaptırabileceğim bir yetkili bayi varmıdır?  002tuhaff

Forum üyesi olduğunuzu belirterek Odak bayi - Tarık Bey ve Gerçek bayi - Doğan Bey'den fiyat almanızı tavsiye ederim.

Muhtemelen karşınıza çıkacak fatura 500 TL'nin daha altında olacaktır.

iakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cevap için teşekkürler ancak odak ve gerçeğin istanbulda 2 bayii olduğunu görüyorum opelin sitesinden. Rica etsem acaba ilgili arkadaşların iletişim numaralarını pm ile iletebilirmisiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iakgul link' Alıntı:
Cevap için teşekkürler ancak odak ve gerçeğin istanbulda 2 bayii olduğunu görüyorum opelin sitesinden. Rica etsem acaba ilgili arkadaşların iletişim numaralarını pm ile iletebilirmisiniz? şimdiden çok teşekkür ederim.

Rica ederim.

Beni Opelsiz Asla'dan Mert size yönlendirdi derseniz ellerinden gelen kolaylığı sağlayacaklardır.  :)

Hem Tarık Bey'in hemde Doğan Bey'in numaralarını özelden yolluyorum size.