yeni a3 sportback

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
  sportback satısa cıkalı 1 ayı gectı, audının sıtesıne baktıgınızda fiyat hakkında dogru duzgun bir bilgi yok sportback 1.4 ambıtıons tronıc 69bın denılmıs bir de 75bın var ama donanım yazılmamıs konfıgurasyon seceneklerı yok donanımlar yok! bu adamlar bu aracı satmak ıstemıyor galıba! nette sportback resımlerınde tavan rayı ve yan krom cıtalar varken trdekı ambıtıonlarda bıle bunların hıc bırı yok! 80bıne gayet donanımlı a serısı ve 1 serısı alınırken nettekı fıyatlara baktım a3e 90bın fıyat cekıyorlar var mı bu ısten bır sey anlayan? 75bıne falan 1.4 tfsı orta donanım alamaz mıyız?

Pluto1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni a3 sportback

Audinin sitesinde yazan fiyatlar boş araçlar, audi opel gibi donanım seçenekleri sunmuyor (cosmo Sport vs ) siz kendi istediğiniz opsiyonu alıyorsunuz, bence bu çok güzel birşey. eğer doldurayım derseniz a3 90 bin lirayı geçiyor ama audi bu fiyatlar üzerinden iyi indirim yapıyor. bence a3 bu parayı hakediyor, bizde eski a3 var ve yenisini de inceledim bence doldurulursa uzun yıllar binilecek bir araç.
Bana sorarsanız BMW 1 serisene bakmayın bile(çok yakın arkadaşımda var ) arkadan itişli olması dışında hiçbir artısı yok ve gerçekten sorunlu bir araç, patlamam sorunları, servo direksiyon sorunları vs ama mercedes a serisini bende ciddi olarak düşünüyorum. Bana sorarsanız mercedes a veya a3'den birini seçerseniz pişman olmazsınız

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende inceledim a3 ü daha sonra mercedes a kasaya baktım kesinlikle a kasa derim

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

a kasa sadece amg pakette guzel onun harıcındekı donanımlar bence cok basıt duruyor a3un toklugu kalıtesı yok ayrıca a serısı yenı uretılen bır arac fakat a3 yılların tecrubesıne sahıp krom cıta olmaması benı rahatsız edıyor bır de su tavan rayları aracı guzel gosterıyor ama maalesef yıne Tr'de bunlar yok galıba