Yağmur sensörü ve hill holder

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yağmur sensörü ve hill holder

markopasa86 link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=597.msg20878#msg20878 date=1301558485]
[quote author=yaramaz06 link=topic=597.msg20866#msg20866 date=1301556554]
arkadaşlar hill holder ın tek dez avantajı yokusta öndeki araç kalkışta geri kaçırınca siz kaçıramıyosunuz başıma geldi panik oldum öndeki bayan geriye fazla kaçırdı ama ben ayagımı frenden çekmeme rağmen geri salamadım aracımı  011zaa
gerçekten yaw başıma gelmedi ama kötü bir durum napcaz böle olursa????
[/quote]
Beyler bunun tek çözümü öndeki araca fazla yanaşmayın özellikle dik yokuşlarda
[/quote]
güzel çözüm  :) umarım daha fazlası gerekmez ama yine de keşke iptal tuşu olsaydı

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
arkadaşlar hill holder ın tek dez avantajı yokusta öndeki araç kalkışta geri kaçırınca siz kaçıramıyosunuz başıma geldi panik oldum öndeki bayan geriye fazla kaçırdı ama ben ayagımı frenden çekmeme rağmen geri salamadım aracımı  011zaa

evet yaa.. hiç düşünmemiştim... kötü bir durum... yokuşta dikkat...

bu arada yağmur sensörü gayet güzel çalışıyor... çok şiddetli yakalanmıştım bir kez yaklaşık 70 km... inanılmaz yağdı ama sensörler duruma göre güzel çalıştı.. silecekler de öyle... azaldığı zaman da gayet güzel çalışıyor..

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=597.msg20877#msg20877 date=1301558433]
[quote author=avukatakın link=topic=597.msg20865#msg20865 date=1301556296]
halil hocam dik eğimde debriyaj fren yaptığınızda yinede yazı çıkmıyorsa yol bilgisayarında bir sıkıntı olmuştur belki halil hocam, servise göstermende yarar olabilir
çok önemli değil yaw göstermesin yol bilgisayarının herşeyi normal çalışıyor gibi. ama ufak bir sorum daha var yol bilg. ilgili. ilk başta toplam ve günlük km gösteriyordu teslim aldığımda sora menü tuşuna basarak anlık tüketimi açtım. şimdi menü tuşuna basınca ya yakıt bilgileri olan menü yada hız sınırlaması vs. olan menü açılıyor. yani iki menü arasında geçiş yapıyor. toplam ve günlük sayacı göremiyorum bu neden acaba?
[/quote]
yanlış menüye bastın sanırım. tekrar ana menüye dönmeniz lazım
[/quote]
alla alla benim yol bilgisyarında sorun mu var acaba sinyal kolu üzerindeki menü tuşu basıyorum 'araç bilgileri menüsü' tekrar basıyorum 'sürüş/yakıt bilgileri menüsü' bir kez daha basınca yine 'araç bilgileri' bu iki menü arasında geçiş yapıyor sadece toplam km sayacına dönmüyor  ::)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=avukatakın link=topic=597.msg20883#msg20883 date=1301558609]
halil hocam dik eğimde debriyaj fren yaptığınızda yinede yazı çıkmıyorsa yol bilgisayarında bir sıkıntı olmuştur belki halil hocam, servise göstermende yarar olabilir
çok önemli değil yaw göstermesin yol bilgisayarının herşeyi normal çalışıyor gibi. ama ufak bir sorum daha var yol bilg. ilgili. ilk başta toplam ve günlük km gösteriyordu teslim aldığımda sora menü tuşuna basarak anlık tüketimi açtım. şimdi menü tuşuna basınca ya yakıt bilgileri olan menü yada hız sınırlaması vs. olan menü açılıyor. yani iki menü arasında geçiş yapıyor. toplam ve günlük sayacı göremiyorum bu neden acaba?
[/quote]
[/quote]
alla alla benim yol bilgisyarında sorun mu var acaba sinyal kolu üzerindeki menü tuşu basıyorum 'araç bilgileri menüsü' tekrar basıyorum 'sürüş/yakıt bilgileri menüsü' bir kez daha basınca yine 'araç bilgileri' bu iki menü arasında geçiş yapıyor sadece toplam km sayacına dönmüyor  ::)
[/quote]
hocam set/clearla çık menüden. sonra tekrar ana menüden gir sinyalin ordaki menüye  basma . o farklı (yağ ömrü hız sınırı vs gösteriri) sinyaldaki çarkı çevirerek yapacaksın. eger böylede olmazssa yol bilgisayarı cidden problemlidir

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=597.msg20889#msg20889 date=1301558995]
[quote author=avukatakın link=topic=597.msg20883#msg20883 date=1301558609]
[/quote]
[/quote]
alla alla benim yol bilgisyarında sorun mu var acaba sinyal kolu üzerindeki menü tuşu basıyorum 'araç bilgileri menüsü' tekrar basıyorum 'sürüş/yakıt bilgileri menüsü' bir kez daha basınca yine 'araç bilgileri' bu iki menü arasında geçiş yapıyor sadece toplam km sayacına dönmüyor  ::)
[/quote]
hocam set/clearla çık menüden. sonra tekrar ana menüden gir sinyalin ordaki menüye  basma . o farklı (yağ ömrü hız sınırı vs gösteriri) sinyaldaki çarkı çevirerek yapacaksın. eger böylede olmazssa yol bilgisayarı cidden problemlidir
[/quote]
tamam bi deniyim bakalım ne olacak ben hep menü'ye basıyodum