Yağ soğutucu arızası

umut17

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
BU bahsettiğinğiz olay bana aşırı torkla sıkılmış cvıatalar gibi geliyor bir taraf fazla eiliyor diğer taraftaki baskı azalıyor ve kaçırmaya başlıyor. Motor kodunu yazarsanız servis kitabından doğru torka bakıp yazorji

BU bahsettiğinğiz olay bana aşırı torkla sıkılmış cvıatalar gibi geliyor bir taraf fazla eiliyor diğer taraftaki baskı azalıyor ve kaçırmaya başlıyor. Motor kodunu yazarsanız servis kitabından doğru torka bakıp yazarım.
motor kodu derken şase numarası mı ?
onu tam bilmiyorum ama 1.6 benzin axer motor astra h astra j aynı motor sanırım

yardımın için teşekkür ederim, çünkü orjinal GM parça patlak değil oring den kaçırıyor, origlerini aldım bile temizleyip silip oringlerini yerine koyup hazırda beklesin bir şey olursa diye

hsnsrbst

Kayıtlı Kullanıcı
22-Edirne
Siteyi ziyaret et
merhaba öncelikle cevap veren herkese teşekkür ederim, bu gün kale marka yağ soğutucuyu komple değiştirdim
kale markayı 1100 tl te orjinal ise 2700 tl idi

kale markasına güvenmek ve denemek istedim montaj da sorun yok aracın altını tinerle güzelce temizledik, işlem yapılırken başında durdum sıfır hatayla sisteme montajı yapıldı bir iki gün sonra normal antifiriz de koyacağım,

kaleye mail attım güvenebilirsiniz eğer sıkıntı olursa buradayız dedi

onlineyedekparça satısını da sordum güvenebilirsin dedi

eğer bir aksilik olursa size buradan adım adım bildireceğim.
Hocam merhaba. Astra 1.4 t aracimda yag sogutucu problemi yasiyorum. Ben de degistirecegim fakat orjinal gm en ucuz 2300 tl. Kale marka olani 1300 buldum fakat ikilemdeyim yarin oburgun sorun olursa diye. Cunku bu yag sogutucuyu degistirmek de mesakattli bir is. Siz degistirdiginizden bu yana herhangi bir sorun yasadiniz mi kale markayi onerir misiniz? Ya da forumda bu konuda bilgisi olan tecrubesi olan arkadaslar bilgi verebilirler mi lutfen durum biraz acil?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam merhaba. Astra 1.4 t aracimda yag sogutucu problemi yasiyorum. Ben de degistirecegim fakat orjinal gm en ucuz 2300 tl. Kale marka olani 1300 buldum fakat ikilemdeyim yarin oburgun sorun olursa diye. Cunku bu yag sogutucuyu degistirmek de mesakattli bir is. Siz degistirdiginizden bu yana herhangi bir sorun yasadiniz mi kale markayi onerir misiniz? Ya da forumda bu konuda bilgisi olan tecrubesi olan arkadaslar bilgi verebilirler mi lutfen durum biraz acil?

Merhabalar,

Şu an kullandığım aracımda malesef yağ soğutucuyu patlattığım zaman riske girmemiştim. Açıkcası kafanızda hep bir şüphe kalacaksa GM tercih edebilirsiniz ancak KALE markada dandik bir ürün değildir.

• Beğen
Tepkiler: cagatay16