wax gelmiş olur mu

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
allah sana kolaylık versin. hadi kardeşim dualarım seninle.. :) allah hakkında hayırlısını versin. ne olursa olsun yanında olduğumu bil.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Piyango çıkmış gibi sevinebilirsiniz, gelen ürün diğerinden çok daha başarılı :D

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 tür cila vardır polish ,glaze, wax. Arabayı güzelce temizleyin kurulayın sadece wax sürmeniz yeterli 10 dk kadar kurumasını bekleyin mikrofiber bezle silin ;) ayda 1 uygulama gayet sağlıklı olur :D
Polish ve glaze makineyle uygulamak için uygundur ama waxı elle sürmek en sağlıklısı ;)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
wax candır iyidir. ben şampuanıı bile waxlı kullanıyorum.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi arkadaşlar ayrı bir konu açmayayım size danışayım...Ben normalde aracımı süngersiz fırçasız cilalı yıkatıyorum. Bu wax kendim alsam yıkamadan sonra kendim uygulasam sıkıntı olur mu araba daha 23 günlük :) bakmayın 23 günlük olduğuna 1000 km oldu :)

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sıkıntı olmaz dostum, kolay gelsin ;)

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Piyango çıkmış gibi sevinebilirsiniz, gelen ürün diğerinden çok daha başarılı :D

Teşekkürler.

Ayrıca herkese yorumları için teşekkürler.
Tam 5 saat sürdü tek başıma kollarım koptu. Ama güzel oldu. Ayrıca böyle bir işe kalkışırsanız ve polisaj makineniz yoksa en kötü 1 kişi daha olsun yanınızda yoksa tavsiye etmem :)

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler.

Ayrıca herkese yorumları için teşekkürler.
Tam 5 saat sürdü tek başıma kollarım koptu. Ama güzel oldu. Ayrıca böyle bir işe kalkışırsanız ve polisaj makineniz yoksa en kötü 1 kişi daha olsun yanınızda yoksa tavsiye etmem :)

Wax yüzeye ince sürülmeli boyaya yapışan miktar aynıdır siz sıvar gibi sürsenizde daha fazlası israftır ;) makine waxla pek tavsiye edilmez katı wax katilidir ;)

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben demiştim ama kollar kopar diye sakalım yoktu ki onu yazdığımda bana inanaydınız şimdi yeni bıraktım :D