vuruntu sensörü yardım acil

ugurcu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabam birkaç sefer yolda giderken arıza lambası yandı istop edip çalıştırdığımda söndü ama kontağı açıp baklediğimde sönmüyor illaki çalıtırmak gerekiyor bu gün teck 2 ye bağlattım ve vuruntu sensörü arızası çıktı fakat arcımda çekişde bi düşme yada vuruntu yok lamba şu anda yanmıyor zaten bide parçayı sökmeden fiyat veremediler fiyatını bilen varmı ve değiştirmezzem sorun çıkarırmı ARACIM 96 B KASA VECTRA 1.6 MOTOR şimdiden tşk...

UGURCU........

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vuruntu sensörü avans ayarını belirli bir referans içinde otomatik ayarlanmasını sağlar.şu an evrim düşüklüğü yaşamıyor olsan da değiştirmen en sağlıklısı.Ama önce bağlantı ve soketlerini gözden geçirmekte fayda var.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabam birkaç sefer yolda giderken arıza lambası yandı istop edip çalıştırdığımda söndü ama kontağı açıp baklediğimde sönmüyor illaki çalıtırmak gerekiyor bu gün teck 2 ye bağlattım ve vuruntu sensörü arızası çıktı fakat arcımda çekişde bi düşme yada vuruntu yok lamba şu anda yanmıyor zaten bide parçayı sökmeden fiyat veremediler fiyatını bilen varmı ve değiştirmezzem sorun çıkarırmı ARACIM 96 B KASA VECTRA 1.6 MOTOR şimdiden tşk...

UGURCU........
nevsehırde tech2 varmı?

ugurcu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gittiğim usta öyle söyledi özellikle ben teck 2 diye bişeye bağlanıyormuş dedim var dedi pc ye bağladı bunun maliyeti hakkında bilgisi olan varmı aceba

ugurcu

Son düzenleme:

xet4

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ağrıza yakarsa 17 derece rötara çeker
sensör 85-90 ytl arası bi fiyattaydı değiştirmenizde fayda var.