Vites ve El freni körüğü

tugrul31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2009 corsa D kasa arabamda vites körüğü ve el freni körüğü plastik topuzdan ve tutacağından çikmış ve orda beyaz kelepçeler var sanırım, ve üzerine öylece emaneten takılmış, bunu orjinali gibi nasıl takarım resmlerle anlatacak bi arkadaşım varmı.

Saygılarımla

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elimde resim yok ama kendi aracımda o beyaz dikdörtgen kelepçenin belli çıkıntıları var 1 kat aşağıdan yukarıya gerdirip körükteki boşlukları o tırnaklara geçiriyorum. kelepçenin 2 tarafınıda sarmış oluyor

peaceloving

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
_

Arkadaşlar 2009 corsa D kasa arabamda vites körüğü ve el freni körüğü plastik topuzdan ve tutacağından çikmış ve orda beyaz kelepçeler var sanırım, ve üzerine öylece emaneten takılmış, bunu orjinali gibi nasıl takarım resmlerle anlatacak bi arkadaşım varmı.

Saygılarımla

Aman kardeşim orjinaline zarar verme, benim 2006 astra nın vites ve el freni körüğü soyulmaya başlayınca internetten 50 tl ye aldım iki tane körük. El freninin körüğünün tırnağı daha takarken kırıldı, vitesi takmak için yarım saat uğraştı usta sonunda vites topuzu elinde kaldı az kalsın şanzımandan oluyordum...