vectra ön cam catladı kaskodan orjinal camı nasıl alırım.

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1997 vectra aracımın ön camı catladı
icon8.gif
kaskodan orjinal camı nasıl alırım
kasko anadolu siğorta orjinal takmak istersem kaskom delinmemesi için %25 ödemem gerekiyormuş nerede en uygun ve güzel işçilik ile yaptırabiliriim istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum yardımlarınızı rica ediyorum:cry:

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun,,bence ilk olarak hemen 1.sınıf servise gitme onlar kaskoyu hemen deliyolar,bi camcıya uğra bakalım o ne dicek?

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasko orjinal camı veriyor ücretsiz hemde.. kasko şirketinizi arayarak gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.. "haa unutmadan tabi cam klozu varsa"

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasko orjinal camı veriyor ücretsiz hemde.. kasko şirketinizi arayarak gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.. "haa unutmadan tabi cam klozu varsa"

öncelikle cevabınız için teşekkür ederim
şimdi kasko derki yan sanayi camların senede bir değişim hakkı kaskoyu bozmuyor orjinal cam takarsam %25 ödediğim taktirde kaskom delinmeden takıyolar kaskoyu delmek istediğinde problem yok zaten takıyolar olay bundan ibaret.

battal gazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle cevabınız için teşekkür ederim
şimdi kasko derki yan sanayi camların senede bir değişim hakkı kaskoyu bozmuyor orjinal cam takarsam %25 ödediğim taktirde kaskom delinmeden takıyolar kaskoyu delmek istediğinde problem yok zaten takıyolar olay bundan ibaret.

kardeş benim ön camdada çatlak vardı hangi camcıya gittiysek nerden arattırdıysak orjinal cam takmadılar ancak dediğin gibi fark verirsen veya hasarsızlığı bozarsak orjinal olur dediler bende yan sanayi olimpia marka italyan cam taktırdım karartmalı çok memnunum güzel baya.
not:kaskom anadolu sigorta

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1997 vectra aracımın ön camı catladı
icon8.gif
kaskodan orjinal camı nasıl alırım
kasko anadolu siğorta orjinal takmak istersem kaskom delinmemesi için %25 ödemem gerekiyormuş nerede en uygun ve güzel işçilik ile yaptırabiliriim istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum yardımlarınızı rica ediyorum:cry:

Cok basit opel servisine gidersin kaskonun üzerinden orjinal cam taktirirsin:rolleyes::rolleyes: üzülme her bir seyin caresi var..ben almanya ya giderken istanbulda catladi,yaptirmayip almanyaya gittim servise kasko üzerinden yaptirdim niye ucuza gidip biryerlerde yaptirayim dedim,yani hem saglam olur hmde bir sey olursa servisin kafasini yerim...garanti kapsamina girdigi icin,güzelce bütün gün baskili su icinde tuttular su giriyormu diye test ettiler ohhh..saglamca da teslim ettiler:D

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler bende aynı şekilde yapıcam opel erpaş la görüştüm pazartesi nasipse bırakacağım geçenlerde tamponuda vurmuştum onuda aradan çıkaracağım.