vectra hoparlör:((

vectra14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2003 modeL bir vectara sahibiyhm. radyodan müzik dinlediğimde tüm hoparlörlerden ses geLdiği haLde cd playera geçtiğimde sadece sağ ön kapı höpalörlerinden ( 2 tanesinden) ses geLiyor, diğerlerinden geLmiyor! sizce bunun nedeni ne olabilir? bana maliyeti ne kadar olur

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence maliyet olrak bişey tutmaz belki teyp ayarında bişey var
arkaya hoparlörü sonradan mı eklettirdin

bendede bikere arkalardan gelmiyodu ses meger kablolar birbirine değiyormus ama senin radyo deinlerken ses geldigi için böle bi sorun olabilecegini sanmıyorum

vectra14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok arkadaşım orjinal. arka kapıdaki ve şöför koltuğunun ordaki höpörlörlerden ses geLmiyoo(cd den dinlerken) :( ayarlarına da baktım ama sorun orda değiL
sizce ne oLabilr şimdiden teşekkürler...

vectra14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşLar yardım edebilecek kimse yok mu??

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorununuz sizinde belirttiğiniz gibi ayarlardan değil cihazdaki problem çözümü ise basit ama harici müdahele ile yapabileceğiniz bişey değil cihazınızı açtırmanız gerekiyor sorunun kaynağı optik okuyucunun çıkış entegresine sol kanalın ses sinyalini yollayamaması maliyetine gelince korkulacak bir tarafı yok işi bilen bir oto müzikçi yada elektronikçi 25 30 ytl ye hallader ve tahmini bir saat içerisinde cihazınızı alırsınız yardımcı olabildiysem ne mutlu bana