vectra c- park sensoru ve kemer ikaz çalışmıyor. sebebi?

veli125

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar.yeni 2005 model vectra c aldim. aracimda geri vites yaoinca park sensorune geçiyor. gecince uyari amacli bir defa bip liyor. ama engele yaklaşınca yada carpinca ön ve arka hic bir sekilde uyari vermiyor. tamponlar değişmiş. sensorleri nasil yaptırabilir. sorun nerde olabilir.
- birde araca binince emniyet kemeri uyarısı vermiyor. ekranda da ariza ışığıda yanmıyor. bunun sebebi ne olabilir.
- farlarimda motorlu yukari asagi yapıyormus ama ekranda far ariza ışığı yaniyor ve farlar yukari asagi yapmıyor. ama farlarin yanmasından sorun yok
sizlerden yardim bekliyorum. hepinizden allah razi olsun

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız önden kazalımı acaba daha önceden de olabilir.bu sebeple farlarda ve tampondaki sensörlerde bozulma olabilir.öyleyse eğer masraflı bir durum özellikle farlar.farlar ilk yanmada kalibrasyon yapıyormu duvar önünde yakın farları hareket oluyormu olmuyorsa sıkıntı.park sensörleri ise tampon içinde soketleri takılmamış olabilir takılı ise tek tek incelenmeli arızalı olan çıkma sensötle değiştirilebilir

E6653 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

veli125

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler. farlar cokda onemli değilde park sensorleri onemli. tamponu sokmeden yapabilir miyim acaba