Vectra c marş ve gösterge sorunu

AstraFR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oncelikle kolay gelsin herkeze iyi forumlar

2003 model vectra c kasa aracim var dunden beri mars almiyor yani aracimi park ettim isimi bitirdim ve tekrar calistirmak istedigimde aku bitermis gibi zorlandi ve arac calismadi takviye araciligi ile denedim bu kez garip garip sesler hoparlorden cikmaya basladi bagaj kilidi kendi kendine acilip kapaniyor daha sonra biz eski usul zorlayarak denemelerde bulunduk su anki hali ile arac kontahi takip cevirdigimde sadece gosterge aydinlatma isiklari ve bilgi ekrani geliyor hoc bir sekilde uyari isiklari gelmiyor ve mars almiyor varmisir bir fikriniz tesekkur ederim

Sigorta kutusunu kontrol ettik kaputun altinda sol kapi icinde ve bagajda olmak uzere 3 ayri sigorta paneli var hepsi kontrol edildi fakat gosterge panelinde hareket yok yol bilgisayari geliyor bir sure sonra sonuyor anahtari takiyorum ceviriyorum hicbirsekilde ne uyari isiklari geliyor nede arac mars aliyor bos donuyor tavan kapi aydinlatmalari camlar farlar hersey calisiyor fakat gosterge paneli tatile gitmis sanki yardimlarinizi bekliyorum tesekkurler simdiden