vectra c kapı sökümü

varyemez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar meraba aranıza yeni katıldım sayılırım opel vectra c confort kullanıcısıyım bilen arkadaşlara bi sorum olucak sag kapıdaki hopörlör sanırım patlak kapıyı sökmem gerekiyor ama sökemedim alt tarafta 3 alyanlı vida söktüm ama kapı yarinden çıkmadı başka nasıl bi işlem yapmak gerekiyor açıkçası çokta zorlamadım çıkmayınca kırılır falan diye korktum yardımcı olursanız sevinirim

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldin. kapıyı sökmek biraz alengirli bi iş:D
bende bi döşemecide görmüştüm.kapı tutucağı olan yeri çıkartıcaksın.ordada bir vida daha olması lazım yanılmıyosam...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşım bende de vectra b var yararı olur mu bilemem ama bildiğim kadarıyla kapı tutacağının altında da vida vardır ince bıcak vs birseyle kastırıp parcayı cıkartıp altındaki vidalara ulaşabilirsin tüm vidaları söktüğüne inanıyorsan da kapının döşemesini kendine doğru cekmen lazım tık tık atar klipslerden.benim kinde öğle cünkü umarım yardımcı olabilmişimdir ama forumda illaki söken arkadaş vardır onlar daha iyi yardımcı olacaklardır sana..kolay gelsin tekrar...

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bilen birine yaptrın.sonra kapınızdan sesler gelmeye başlamasın belli bi zmandan sonra..