vectra & astra cd çalar

orkun41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün 2001 model bi astraya bindim cd çalar teypten bağımsız alt kısımda duruyor. bizde orjinal teyp var kaset çalar. bende o astradaki cd çalar mekanizmasını taktıramazmıyım?? görünmesi önemli değil torpidoya bile koysam olur =) takılıyorsa fiyatları aşağı yukarı nedir? taktırmak istiyorum bende konsolun orjinalini bozmadan öyle bi değişiklik yapmak ;) şimdiden teşekkürler :sorry:

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elimde cd calar varmı peki ona göre fiyat söyleyeyim sana cd caların varsa sana maliyeti en fazla hoporlör varsa 35 ytl mal olur motaj kablo dahil.

orkun41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd çalar elimde yok işte alsam fiyatı nedir ? hoparlörlerle ve hoparlörsüz ne kadar ?

orkun41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben cd çalar istemiyorum ki :D sanırım anlaşılmadı. astralardaki gibi orjinal cd çaları orjinal teybe bağlatmak istiyorum.

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd mp3 calar pıoneer 2008 model versiyonlu +oval hop 400w atsan arkaya panzot dahil montaj sana en fazla mal olacagı fiyat 450ytl mal ederisin en fazla.ama normal şekilde elinde varsa herşey mal olacagı fiyat 30ytl gecmez.

elanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım opelin orjinal cd çalar teyp alıp kullansan daha iyi olur bence cdr 500 modeli 200 ile 300 arasında değişiyor fiyatları...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç 2001 model elegance herhalde teyp te CCR600 olması lazım torpitoda ayrı bir 4lü CD changer ı var ama sizin araçtaki teyp in modelini bilmediğim için bişey diyemeyeceğim

orkun41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evt 4 lü cd changer benimde tarif etmek istediğim. walla bi teyp var ama bende bilmiyorum markasını fln =) alsam onu taktırsam diyorum ayrı bi cp çalar istemiyorum orjinal gibi olsun diye. ama orjinal opelin cd çalarlı teybini alabilirim.