Vectra a kalorifer musluğu nerde?

karabeske

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle tşk ederim yalnız arabamdan çıkna parça bu değil neden dir çıkan parçanın fotografı var ama buraya nasıl atarız

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mesaj yazdığımız kısımda ataç resmi var oraya tıklarsan resim yükleme kolay.

Metin1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merabalar 1999 opel vectra kalorifer musluğu nu bende degistirmek istiyorum tam olarak yerini tarif edebilirsin kalorifer motorunun altında mi Teşekkürler.

Son düzenleme:

Metin1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm aleyküm 1999 opel vectra aracımin kaloriferi ısıtmaz oldu petek dediler değiştirdim aracı isitip çalıştırın bir muttet isittiktan sonra yine soğuk uflemeye başladı şu an da petek boruları giriş çıkış buz gibi peteğe sıcak su gelmiyor Motorcu musluktan dır dedi ben peteği değiş tirdim sem musluğu da değiş tiririm diye düşündüm musluğun yerini bilemedigimden sizde yardım istiyorum Teşekkürler.

Yms1827

Kayıtlı Kullanıcı
66-Yozgat
Siteyi ziyaret et
selamün aleyküm öncelikle benimde aracım vectra a kasa gls klimalı bunların muslukları motor kısmında oluyor bende aracımı kalorifer sistemi hiç ısımıyordu temizletmek için tamirciye götürdüm petekler temizlendi takarken musluğu kırmış musluğun fotoları var isyene atabilirm ama satın almak istiyorum hiç kimse bilmiyor ve bulamıyorum yardım lütfen
Hocam yıl olmuş 2021 ama benim aracım ısıtmıyor tam olarak nerde buluyor