vectra a Hava debimetre sorunu.

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parçacımda bosch var made in france 450tl sıfır. Türkiyede nette gmparçıcıda Alman bosch 1000tl civarı yan sanayi ithal 190TL ( muhtemelen çin işi aliexprestir.) Bu ebaydaki de muhtemelen çin olabilir. Bugün lpg ayarına tekrar gönderdim kaz konum sensörü bozuk diye opel özel servise gönderdi özel servise bende gittim usta baktı benzine aldı baktı etti hiçbir sorun yok diyor. Lpg de sorun var diyor. Benim de kafam karıştı. Lpg cinin arıza tespiti de kelepek konum sensör fişini çekmek sureti ile arıza tespit.

Çin üretimi açısından incelemedim fakat ebay'deki satıcısı 2007'den bu yana üye ve 15.000+ pozitif yoruma sahip yani parçada yamuk yapma ihtimali sıfır gibi birşey. Ucuz çin malını kakalayanlar genelde bir iki senelik üyeler oluoar ve yorum sayıları 100-200'ü pek geçmiyor ve yorumların da coğu sattıkları pahalı şeyden farklı kategoride ucuz ürünlerden geliyor, bir kere arabama orjinal diye Çin ürünü ateşleme bobini aldım oradan biliyorum .)

Tavsiyemi şöyle güncelleyeyim o zaman: 100% orjinal MAF sensörü yeni veya çıkma bulup takardım .)

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çin üretimi açısından incelemedim fakat ebay'deki satıcısı 2007'den bu yana üye ve 15.000+ pozitif yoruma sahip yani parçada yamuk yapma ihtimali sıfır gibi birşey. Ucuz çin malını kakalayanlar genelde bir iki senelik üyeler oluoar ve yorum sayıları 100-200'ü pek geçmiyor ve yorumların da coğu sattıkları pahalı şeyden farklı kategoride ucuz ürünlerden geliyor, bir kere arabama orjinal diye Çin ürünü ateşleme bobini aldım oradan biliyorum .)

Tavsiyemi şöyle güncelleyeyim o zaman: 100% orjinal MAF sensörü yeni veya çıkma bulup takardım .)
Hayır beni yanlış anladınız ebaydan çok ürün aldım hatta parça olarak öle şeyler aldım ki orjinali aratmaz. Biliyosunuz zaten markalar çinde parça yaptırır. Diğer satılanlar da kimi 1. kalite kimi ise 2.3. kalitede olabiliyor. Sizin önerinizdeki ürün de kalite zaten. Ama işte dediğiniz gibi kargo ve ürün fiyatı kıyaslama yapınca değmiyor. Ayrıca ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

canbaz152

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ali expreste hava akışmetre kartı tek satılıyor 1100 lira civarı o belki randıman verebilir