vectra 2.0 turbo sorunu

aikidomania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba degerli forum uyeleri araci daha yeni aldim cok memnunum fakat ilk calistirmada sogukken motordan traktor calisiyomus gibi ses geliyo yaklasik 30 sn sonra ses kesiliyo turbodan fakat onemli bisey degil dediler sizce ne olabilir?

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Merhaba degerli forum uyeleri araci daha yeni aldim cok memnunum fakat ilk calistirmada sogukken motordan traktor calisiyomus gibi ses geliyo yaklasik 30 sn sonra ses kesiliyo turbodan fakat onemli bisey degil dediler sizce ne olabilir?

sekonder gibi bir ismi olan bir sistem var. tam adını bilmiyorum. araç ilk çalıştığı anda soğuk motora hava ufleyen bir fan var. bu motorun daha hızlı ısınmasını sağlıyor. motor yeterli sıcaklığa ulaşınca da bu fan duruyor. sistemin nasıl çalıştığı hakkında net bilgim yok. buna benzer bir yazı okumuştum. sizin araçta da bu sistem var ise bir süre ses gelmesi normal. tabi benim araçta 2.0 fakat turbosuz .

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com

bej rengi vardı bi ara sahibindende köy içinde resimleri çekili onumu aldınız

aikidomania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayir aracim koyu lacivert o ilan degil zaten 3_5 tane ilan vardi toplasan..

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 09:09 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 08:59 ----------

Merhaba mustafa bey ben hic duymadim oyle bisey turboda bi parca degisimi yapmislar ondan sonra olmus neyse artik bilemedim buarada 2.0 vectraya 8 sene bindim iyi tanirim eger ondan yola cikarak soyluyosaniz yag isitici vardi onlarda c kasada oyle bisey yok diye biliyprum turbocuya baktirmak gerek.

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
hayırlısı olsun güzel araçlar allah kaza bela vermesin kıymetini bilene.

aikidomania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg var mı araçta kardeşim

lpg var kardeşim araçta sahibi 1 yıl önce lavoto taktırmış tüple ilgili hiç sıkıntım yok muhteşem bi çekiş var arabada gerçi buara bakıyorumda çok gaz yakıyo neden bilmiyorum ayara gidicem muhtemelen..

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
lpg var kardeşim araçta sahibi 1 yıl önce lavoto taktırmış tüple ilgili hiç sıkıntım yok muhteşem bi çekiş var arabada gerçi buara bakıyorumda çok gaz yakıyo neden bilmiyorum ayara gidicem muhtemelen..

simit depoda 1 depoya ortalama 350km gidiyor kullanan arkadaşlar