V.I.P. Üye Alımı Yapılacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bir kez daha vip uye alimi yapilsin. vip uye alimlari yapildi ama hala takilmalar oluyor donmalar oluyor. erisim siteye hala zaman zaman zorlasiyor. o yuzden bi alim daha sart (!)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Melih Bey, yaşadığınız sorunu belirtirseniz yardımcı olmak isterim, zira ben siteyi sürekli monitör ediyorum, bana gelen hiç bir erişim sorunu bildirimi yok. Lakin gönül isterki daha yeterli bir sunucu da hizmet verilsin. Vip üyelik için özel düzenlemeler mevcut, bu konuyu uzunca bir süredir, Yönetim bölümünde tartışıyoruz. Yezocan yakın bir zamanda bir duyuru yapar belki.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mesela vip uye olmadigimdan oturu heralde pazar yerinde bir ilana cevap vermek mesaj gondermek istedigimde su hata ile karsilasiyorum..

Mel-a-ku, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
mesela vip uye olmadigimdan oturu heralde pazar yerinde bir ilana cevap vermek mesaj gondermek istedigimde su hata ile karsilasiyorum..

Mel-a-ku, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.
Melih defalarca yazdık, artık pazar yerindeki ilanlara yorum yapılmıyor, değil üyeler ben bile cevap yazamıyorum :). Açılan konuya bir ilave yapılacaksa düzeltme kısmından gereken yapılıyor o kadar. Yani bir nevi diğer internet satış siteleri gibi oldu. Bunun nedeni anlamsız güncellemeler, ürün hakkında yapılan fayda getirmeyen yorumlar. Faydasız, katkı sağlamayan yorumları sildiğimde "mesajların neden siliniyor" veya "mesaj sayım neden düştü" diye şijayet konuları açılmadı mı? Aslında ürünlere cevap yazmayı biz kapatmadık bazı üyeler bindiği dalı kesti desek daha doğru olur. Güncel, güncelito, jhhhzxxc gibi anlamsız güncellemeler, hayırlı satışlar, maşallah, güzel ürünmüş, pahalıymış, ucuzmuş ........... gibi yorumlar ürünler için ne kadar faydalıdır?

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oyle de ben mesela urunumu ilk koydugumda 10 kisi ozel mesaj gonderdi. simdi 3. 5. sayfalara dustu kimse ilgilenmiyor. ve urunum oyle bir urun ki kimse oyle bi urunun burda ikinci ele dusecegini tahmin edip aramaz. yani gorup ihtiyac yaratacak bir urun. ben ne yapacagim bu durumda. surekli ayni ilani vermem lazim.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
oyle de ben mesela urunumu ilk koydugumda 10 kisi ozel mesaj gonderdi. simdi 3. 5. sayfalara dustu kimse ilgilenmiyor. ve urunum oyle bir urun ki kimse oyle bi urunun burda ikinci ele dusecegini tahmin edip aramaz. yani gorup ihtiyac yaratacak bir urun. ben ne yapacagim bu durumda. surekli ayni ilani vermem lazim.
Gerçek alıcı ilk ilanı okuyup diğerlerini es geçmez. Ben ihtiyacım olan ürünü ararken bir sene kadar geriye gidiyorum. Diğer türlü sırf "benim ilanım en üste çıksın" diye günde 3 defa ilanını güncelleyenlere bile denk deldim. Dediğim gibi gereksiz güncellemeler, gereksizce yapılan yorumlar bizleri bu yola itti.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com

Sizin mesaj üste çıktığı zaman başkasının ilanı aşağı düşecek. Bu işin sonu yok ki? Herkes sürekli kendi ilanını üste taşımak için güncel savaşına girişecek.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bı vıp uye olamadan ölucem ya yapın su garıbanı vıp uye olsun :D:D

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vay beee dünya böyle işte üste çıktım diye sevinme, alta düştüm diye üzülme. Bedelli askerlik gibi aynı zamanda önce karşı çıkan hükümet iş maddiye binice zırt diye çıkarıverdi:)

vip üye he. vay beeeeee nerdennnn nereye:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...