ürün değerlendirme navitech vs. jbl

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
JBL 504 anfi aldım. gecenlerde ankara forum media mark ta gezerken teshirdeki ürünleri inceliyordum ve bunu gördüm piyasada 350 civarlarında bulmustum daha önceden. burada 290 liraya gördüm taksitle almak istedim, aldımda ;fakat ürünün son kalanı teshirdeki oldugu için bana indirim yaptırlar 260 civarında bi rakama taksitle aldım

elimdeki (sıfır) oval pioneer 460 watt 5 yollu ve jbl 16 comp.lar hala duruyo önümüzdeki 15 gün içinde montajı yaptırcam

tesisat için gerekli ürünleri seçmemde yardımcı olan fikrini paylaşan herkese teşekkür ederim

edit:ürün alındı
-------------------------------------------------------------

elimde oktay abiden temin ettigim jbl 16 lık comp. lar ve pioneer 460 watt lık oval hoparlörler var bunlardan jbl comp. ların nominal degeri 70 watt
pioneer in 80 watt

bunlar için ben jbl 75.4 anfi düşünüyodum fakat ölçtük biçtik gt nin bagaja uymadı dik sıgmıyor yatayda bagaj ara kapagını kapatıyor

daha kısa boylu bi anfiye karar verdim

ilk olarak jbl in a604 modeli 4 ohm 60x4 çıkısa sahip boyutları benim için ideal stokburada da 190 lira civarı
http://www.stokburada.com/index.php?p=show&pid=28338&k_id=1532&kn=Navitech+%DCr%FCnleri

diger bi üründe navitech 4 ohm 80x4 çıkısa sahip ama fiyatına göre 80 watt a inaamıyorum ürünü mavi bilgisayarda gördüm 158 lira
http://www.stokburada.com/index.php?p=show&pid=14001&k_id=1532&kn=Navitech+%DCr%FCnleri

bu iki ürününde fiyat olarak iyi oldugunu dşünüyorum karar veremedim 60 lık jbl mi bildigimiz bi markamı

yoksa 80 lik navitech daha güçlü ses mi

navitech için bi tane olumlu yorum duysam hemen gidip 12 takitle mavi bilgisayardan alırım
nakitte durum kötüde :(

yada olmadı yine taksitle jbl

Son düzenleme:

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buğra anfide kararını verirken sadece watt olarak düşünme. Ses kalitesinide düşün,crossover devresi ne kadar iyi olursa ses kaliten okadar güzel olur ve bu işi JBL gerçekten başarmış durumda ,ben sana bugün bir tane JBL 60.4 yolliyim sen arabana bağla ve sesi dinleyerek karar ver eğer beğenirsen linkini koyduğun ürünü satın alırsın.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam oktay abi çok saol seni 2 gün msn de görünmeyince heyecanlandım konu açtım :)

msn yoluyla senle bi irtibat kurarım çok saolasın

hasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş sen bilinenden şaşma, ne amfiler var piyasada 1500w yazıpta içi boş çıkan, anladığım kadarıyla aldığın amfi ile woofer sürmeyeceksin, o nedenle oktay arkadaşın da bahsettiği gibi frekans ayarı kaliteli, distorsiyonu düşük bir model tercihetmen bence daha iyi olur, yani tercihen jbl den şaşma derim...
fotolardaki gibi 1500W a rastlamazsın inş. :D

Ekli dosyalar

• dsc00226jt8_th.jpg
    dsc00226jt8_th.jpg
    4.2 KB · Görüntüleme: 14
  • goruntu029fi2_th.jpg
    goruntu029fi2_th.jpg
    4.5 KB · Görüntüleme: 12

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw bu navitech bu arlar epey bır duyulmaya baslandı ben gecen 4700msu teypını aldım ses kalıtesı falan ıyı guzel problem yaratmayacaga benzıyor.birde bu navitechı ssang young markalı bır arac varya guney korelı :) onda gordum.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuan beynimden vurulmusa döndüm stokburada sitesinden alışveriş sepetime ürünü ekledim birden bire fiyatı 180 den 320 liraya çıktı adamlarada mesaj attım bana dolar arttı bahanesi yapmayın diye de ortam online olmasa yüzyüze olsa bi düşünün 180 ligi 320 ye çıkarmak birden bire ne tepki verirdiniz.

hasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw bu işleri hep böyle yapıyorlar müşteri mal ucuzmuş diye yöneliyor, tavsiye ediyor o maksatla diyer ürünleride görüyor tabiiii sanki ayak alıştırma gibi, alışveriş ciddiye binince gerçek yüzleri ortaya çıkıyor