turuncu t20 gündüz farlarım

by_lotto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Hafta sonu ilk işim o olucak uygulayip resimlerini paylaşırım.. bu arada bu markayi internette araştirdim ama bir sonuç alamadim.. ama diğer aldiklarimdan daha kaliteli görünüyor...

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: turuncu t20 gündüz farlarım

by_lotto link' Alıntı:
Aksam ampulleri taktim ama umitisen in ki kadar iyi yanmadı benimkiler. Carub turuncularindan bulmam gerekiyor..  [img=800x600]http://img.tapatalk.com/d/13/12/14/4yjenuqe.jpg[/img]

Bana en son gelen ampullerde sarı camdı ve aynı sizdeki gibi açık renk yandı. Bir türlü orjinal carub bulamadım. İstanbulda oturanlar alsa da kargo etse ne güzel olurdu :) Antalya sanayisini talan ettim kimsenin elinde yok.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oto elektrikçileri bir dolaşın bence belki bulursunuz

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dolaştım, sanayideki birçok dükkana girdim kafaya koymuştum bulmak için ama nafile çıktı. Bulamazsın internette daha çoktur bunlar diyorlardı. Ellerinde hep boyalı ucuz ürünler var

by_lotto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Aynen bende gebze de nerdeyse bütün elektrikçileri dolaştım yok yok.. çoğu carub markasını duymamiş bile..

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/El3bJg.jpg[/img]
Merhaba arkadaslar. Hepsiburadadan aldigim carub T 20 şişman turuncu ampullerimi taktim. Resim aydınlık bir ortamda ve telden cekildi. Oncesine gore bariz bir degisiklik var. Dikkat cekici. Hele gunes battiktan sonra cok guzel gorunuyor. Siyah ve beyaz arac sahiplerine tavsiye ederim.

by_lotto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kursatihtilali link' Alıntı:
[img=800x600]http://i.hizliresim.com/El3bJg.jpg[/img]
Merhaba arkadaslar. Hepsiburadadan aldigim carub T 20 şişman turuncu ampullerimi taktim. Resim aydınlık bir ortamda ve telden cekildi. Oncesine gore bariz bir degisiklik var. Dikkat cekici. Hele gunes battiktan sonra cok guzel gorunuyor. Siyah ve beyaz arac sahiplerine tavsiye ederim.
gayet güzel görünüyor..  güle güle kullanın. carub ta sıkıntı yaşamazsınız sanıyorum..  045thumbsup

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Siyahta olmazsa olmazlardan ben siyaha daha cok yakistiriyorum turuncuyu gayet şık olmuş iyi gunlerde kullanin