triger seti yetkili servis değişimi

apollo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar arabam 2012 model yıl olarak geç kaldım aslında ama 63000 bine gelmişti astra h aracım özel servislerde ve genel sanayi ustalarına biri beğendiğim bir ustaydı triger değişimi için fiyat aldım v kayışı dahil hepsi 500-550 civarı fiyat çektiler yetkili servise fiyat sorduğumda aracın yaşından dolayı yüzde 20 indirim yapacaklarını 713 tl ye triger setini ve v kayışını değiştireceklerini söylediler fiyat açıkcası hoşuma gitti garantilide olması cabası dedim değiştirdim yetkili serviste orda birazda ayak diretip klimadan gırıltı geliyordu gaza basınca onuda hallettiler ücretsiz.Temiz otel lobisi gibi yerde oturup kahve servisi eşliğinde aracı bekledim sizce nasıldır fiyat bundan sonrada bakımlardada hoşuma giden fiyat verirlerse gitmeyi düşünüyorum ama açıkcasıda pek sanmıyorum bakım ücretlerinden 600-650 civarı bahsediyorlar dışarda castrol 5w-40 dexos 2 onaylı yağ ve orjinal filtrelerle maks 300 tl ye hallettiğim düşünülürse.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar arabam 2012 model yıl olarak geç kaldım aslında ama 63000 bine gelmişti astra h aracım özel servislerde ve genel sanayi ustalarına biri beğendiğim bir ustaydı triger değişimi için fiyat aldım v kayışı dahil hepsi 500-550 civarı fiyat çektiler yetkili servise fiyat sorduğumda aracın yaşından dolayı yüzde 20 indirim yapacaklarını 713 tl ye triger setini ve v kayışını değiştireceklerini söylediler fiyat açıkcası hoşuma gitti garantilide olması cabası dedim değiştirdim yetkili serviste orda birazda ayak diretip klimadan gırıltı geliyordu gaza basınca onuda hallettiler ücretsiz.Temiz otel lobisi gibi yerde oturup kahve servisi eşliğinde aracı bekledim sizce nasıldır fiyat bundan sonrada bakımlardada hoşuma giden fiyat verirlerse gitmeyi düşünüyorum ama açıkcasıda pek sanmıyorum bakım ücretlerinden 600-650 civarı bahsediyorlar dışarda castrol 5w-40 dexos 2 onaylı yağ ve orjinal filtrelerle maks 300 tl ye hallettiğim düşünülürse.

triger seti ve v kayışı dışarıda gm marka 350 lira. 150 işçilik desek toplam 500...
kafanız rahatsa boşverin fiyatını...devirdaim ve termostat değişimide fena olmazdı anlaşılan değiştirilmemiş.
vakti zamanında bende sizin gibi düşünüp yetkiliye yaptırmıştım tabi birde benim motor turbolu değişiktir bu anlamazlar dışardakiler demiştim fakat saolsunlar aracı teslim aldığımda canımı sıkmayı yine başarmışlardı.
aracı triger seti değiştirilsin diye bıraktım beyfendiler otobana triger seti testine çıkmayı ihmal etmemişlerdi :mad:
yine sinirlendim hatırlayınca gece gece :mad:

apollo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dışarı göre 200 lira fazla verdim ama içim rahat etti en azından garantili diye 2 yıl termostadıda kontrol etmlerini istedim açıkcası ama sorun yok dediler ama kontağı çevirince anahtarlı ışık yanıyor p0597 termostat devresi açık filan ama çalıştırınca sönüyor bir şey yok deyince nerden anladılar bilmiyorum ben bekleme salonunda bekledim genede görmeden gezerlermı diye km yi sıfırlamıştım 0.3 km gezilmişti :sopa: oda servis içinde yıkamaya filan götürken herhalde.