TANIŞMA - BUĞRA ÜYÜKLÜ

exporter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: TANIŞMA - BUĞRA ÜYÜKLÜ

Yararlı bilgiler için teşekkürler, evet genelde herkesten bu 2 markayı duyuyorum, sanırım cyclone 1 adım önde. O yüzden o markayı taktırmayı planlyıorum. Peki nereyi önerirsiniz, ben Beylikdüzü civarındayım, gerçi kaliteli hizmet alacaksam karşıya bile geçebilirim :) Tecrübe ettiğiniz iyi bir servis varsa, paylaşırsanız sevinirim.

Far konusuna gelecek olursak, sonuçta bahsettiğiniz ürün sanırım farın içindeki ampül. Bunu ben alıp takabilir miyim ? Yani takması zor mudur ? Mesela aşağıdaki linkte ürün var, ikili falan yazıyor, yani bundan bir adet almam yeterli olacak mıdır ? Servis 700 tl falan diyordu, yok artık diyor insan  023hm
http://urun.n11.com/ampul/h7-philip...gclid=COeyhdyhrswCFUqdGwodsqgB3Q&gclsrc=aw.ds

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: TANIŞMA - BUĞRA ÜYÜKLÜ

Ampulu kendiniz takabilirsiniz tabi ki ama eliniz yatkın değilse biraz uğraştırabilir ama halledersiniz :) Eğer kısa süre içerisinde Multimedyayı taktıracaksanız ampulu alın multimedya takanlardan rica edin onlarda takar.

Yer olarak Ankarada olduğum için İstanbul u bilmiyorum Forumumuzdaki adminler Hakan bey ve Bülent bey e özel mesaj atarsanız bu konuda tavsiye yer alabilirsiniz yada sponsorumuz Odak Opel bayi ile iletişime geçip bu iki cihazdan birini takıyorlar mı bilgi alabilirsiniz