Tablet Multimedya

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Elimde Samsung tab 3 vardı. Bunu arabada nasıl kullanırım diye araştırıyordum. Google markette bi süre Car Dock programı vardı hiç biri hoşuma gitmedi. İnternette araştırırken beta olarak sunulan DIGITAL CAR diye bir programa denk geldim. Bunu google marketten indirmek için program grubuna katılıp test kullanıcısı oluyorsunuz o zaman indirebiliyorsunuz. APK yedeğini aldım nolur nolmaz diye ayrıca.

Ben çok beğendim. Araba amblemi kendinden ekliyebiliyorsunuz. Ayarlarda tableti sürekli açık tutma seçeneği var.

Epey kullanışlı. Bluetooth aparatıyla eşleştirince hiç yoktan multimedya olmuş oldu.

https://plus.google.com/communities/100793315357992266353

Ayrıca buradaki video'ya göre ayar yaptım. Cihaz root'lu olduğu için sorun olmadı. Kontağı çevirdiğimde cihaz kapalıysa kendisi otomatik açılıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=QBKD068VIjE

Google Marketten elektrik akımı kesilince belli bir saniye sonra cihazın kendi kendini kapatması için program bulup kurdum elektrik kesilince kendiliğinden 1 dk. içinde kapanıyor. Ayrıca başka bir program daha kurdum 1 dk. belemeden tıkladım mı kapanıyor.

893901742ca4effcef676ec38aea210f.jpg

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tablet uygulaması her zaman takip ettiğim bir olay.küçük bir modul ile direksiyon kontrolu de sağlanabiliyor.ama aklıma takılan bişey var o yüzden hep vazgeçmişimdir.
Tabletin bayaryası arabada sıcaktan ya patlarsa diye.bataryasız bir montaj olsa süper olurdu benim için
Direksiyon kontrolu için bişey uyguladınızmı peki düşünüyormusunuz.obd2 aparatıyla ve yurtdışından alınacak bir modül ile anca mümkün benim bildiğim.sesin aux ile araba hoparlorlerine verilmesi vs.kolay ama tabletin batarya ve enerji kaynağı durumları sağlıklı yapılmalı.batarya sıcaklığı tabletten widget vs ile takip edilebilir ama bilemedim

E6653 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Şuan deneme aşamasındayım. Normalde cep telefonunda navigasyon kullanırken yaz sıcağında hep telefonun kendi ısısı hem güneş ısısı haliyle epey bi sıcaklık yaratıyor fakat şimdiye kadar bir sorunla karşılaşmadım.

Sürekli uzun yola gitmediğim için sorun yok benim açımdan.

Ayrıca kullanmadığım zaman torpido gözünde duracak. Bataryasız kullanılır bildiğim kadarıyla. Bir yerde okumuştum bataryayı söküp uygun bir aparatla batarya yuvasından elektirik veriliyordu.

Aslında zahmetli iş.

Bunu hem merak hem geçici olarak yaptım. Seneye bayramda İzmir'e gittigimde Navimex android 5.1.1 taktıracağım.

Şuan en büyük sıkıntı kablo karmaşası

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme: