Sonax Araç Döşeme Temizleyici Hk.

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Daha önceki aracım Ford Fiestayı Carpex Döşeme Temizleyici kullanarak silerdim. Krem döşemeleri ve koltuk üzeri lekeleri gayet güzel temizlerdi. Fakat Astra J ye terfi edince malzemeyide değiştireyim kalite kullanalım dedim ve Sonax Döşeme Temizleyici aldım. Carpex'e göre daha yoğun ve daha kolay uygulanabilir geldi bana. Aracımın orta konsol kol dayama kısmının kumaşı çok kirli idi ve sonax döşeme temizleyici uygulaması ile bir güzel sildim pırıl pırıl oldu :) öncesi sonrası fotoğrafları paylaşıyorum ki diğer arkadaşlar için bir fikir olsun..

20180212_154147.jpg
20180218_145431.jpg

• Beğen
Tepkiler: Cemil ve omeroz

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hemen alıyorum. Çocuklardan resmen arka koltuk batmış durumdaydı.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler:)

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Baya iyi duruma gelmiş.Güzel ürünmüş...Eski araçlarımda Loc ve aspirix kullanıyordum durulama özelliği olmadığında çok iyi sonuçlar aldım..Hatta bu ürünle aracın dışını yıkadığımda sanki cilalanmış gibi görünüyordu..Reklam gibi oldu ama neyse :)

mustafabeyoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende koltuklarımda kullandım hic memnun kalmadım. Kuruyunca tekrar leke belli oldu. Saka gibi gelecek ama bim de satılan bulaşık parlatici kullandım tertemiz oldu. Evde halılarda leke olunca biz gene onu kullanıyoruz. Fakat ne olur ne olmaz diye direk koltuğa dokmuyorum. Bir bez üzerine döküp öyle uyguluyorum. Hafif bastırarak. Ve ardından temiz nemli bez ile siliyorum . Sonuçtan memnunum.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: mskirca