slm arkadaslar

tolga karli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sslm arkadaslar araniza yeni katildim ben opel hastasiyim o yuzden bu formlari cok takip ediyorum 15 gun once yeni kasa corsa d aldim ama hic memnun degilim daha once corsa c vardi 2006 model su anki corsa dile kiyaslama yaptigimda yol tutsu sifir corsasi olan arkadaslara soruyorum 140 gectigim de direksiyon agirlasmasi yerde asiri hafiflesiyo jant lastik ebatlarini yukselttigimde sonuc verirmi

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oncelikle hoş geldin konuyu yanlış yere açmış olabilirsin tam emin degilim soruna gelince hafiflememesi lazım diye düşünüyom ama ztn 140 km gibi süratler bu sınıf arabalar için fazla ztn lastik ebatlarını buyut bence

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sslm arkadaslar araniza yeni katildim ben opel hastasiyim o yuzden bu formlari cok takip ediyorum 15 gun once yeni kasa corsa d aldim ama hic memnun degilim daha once corsa c vardi 2006 model su anki corsa dile kiyaslama yaptigimda yol tutsu sifir corsasi olan arkadaslara soruyorum 140 gectigim de direksiyon agirlasmasi yerde asiri hafiflesiyo jant lastik ebatlarini yukselttigimde sonuc verirmi

Selam evet yandan rüzgar aldığı zaman hafifleme oluyordu bende de.
Daha sonra gittim vogtland spor yay 3,5cm ve 195/50 R15 (eskisi 185/60) lastik aldım...
Şuanda değil 140km 170 ve ilersinde hiç bir hafifleme kalmadı aracımda.
Tamamen kişisel deneyimim aynı yol ve yaklaşık olarak aynı şartlarda test ettim.

opelci98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence hız ıstıyorsan corsa alan yerın h kasa astra almanı onerırdım cunku yol tutuşuda hızıda hp side daha iyi araçla 230 km hızla gidiyorum ne bir titreme nede bir direksiyonda hafiflik var gayette memnunum ama amcamda 1.3 dizel corsa var araç gayette seri ama bilemem 100 ü gecmedim nede olsa emanet araba :=