sitede yeniyim

oktay oguz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
  walll walll walll walll hangi foruma uye olsam organizasyonla ilgili net birşeyler göremiyorum istanbul kadıköydeyim ve opel marka araclarla istanbulda yapılacak herhangi bir organizasyon için haberdar olmak istiyorum yakında böyle bir düşünce varmı ???

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sitede yeniyim

oktay oguz link' Alıntı:
  walll walll walll walll hangi foruma uye olsam organizasyonla ilgili net birşeyler göremiyorum istanbul kadıköydeyim ve opel marka araclarla istanbulda yapılacak herhangi bir organizasyon için haberdar olmak istiyorum yakında böyle bir düşünce varmı ???

Yakın zamanda ufak çaplı bir organizasyon yapacağız.
Ama buluşma noktamız Anadolu yakası mı olur Avrupa mı orası belli değil.  :)
Buluşma yapacağımız zaman organizasyon alanında duyurusunu yapıyoruz. Forumu takip ederseniz buluşmalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

oktay oguz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

memnun olurum yani organızasyonları takıp ediyorum bazı sitelerde hep 2010 2011 nerdeyse tek aktıf forum olarak siz varsınız nerede oldugu cok sorun değil amaç birlikte olmak iyi calısmalar thnxx okkk okkk okkk

steeringwheel

Hasanyldrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Buluşma yapacağımız zaman organizasyon alanında duyurusunu yapıyoruz. Forumu takip ederseniz buluşmalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

bu önümüzdeki haftaya böyle birşey düzenlense aslında güzel olabilir

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
selam mert su bızım araçların on tarafına komple maske düşünüyorum ben ama nasıl yaparız bunun ıcın bı fıkrın varmıdır forumda galıba bırısı bısey yapmıştı ama hatırlmıyorum kımdı acaba