sis farı

berhanbay

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Mrb lar forumayenı katıldım o yzden bu smjımı yanlıs yere yazmış olabilrim o yzden öncelikle hatam varsa özür dilerm

sorum su opel corsa 2009 model aracım war sis farı taktırmak istiyorum bursada piyasaya sordugum kadarı ile 130 tl fiyat istediler tanesine cok pahalı gldi yanı kapaklar fln bde takma derken 350 tlyi bulucak bana ayrıca internette araştırdım bi sitede 90 tl ye g plast die markadan sis farı takımı buldum ancak kalitesi konsuunda emin olamadım sizlere danısmak istedim.Daha önce bu markadan ürün alan var mı yada bilen var mı nasıldır almamı tavsiye edermisiniz

Ayrıca bende aslında 1 tane cıkma sis farı var ama sanırım bunlar takım halinde satılıyorlar. Yani tek olarak bulabılırmıyım arastırmalımıyım

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş g plast falan alma.Benim arabanın sis farı kırılmıştı,aksesuar tip olan(orijinaline benzemiyor) g plast(carub) marka sis farlarından aldım.Geri gönderdim.Depo marka yan sanayi orijinal tipte sis farları var,al onlardan tak.Kesinlikle tavsiye etmem.Yan sanayi olsun ama orijinal tipte olsun.