Sis farı ampülü değişimi...

maxidooz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün arabayı çalıştırdım farları yaktım sonra hemen sis düğmesine bastım ve yol bilgisayarında hemen sağ ön sisimin yanmadığını söyledi =) İndim baktım sis ampülüm patlamış... Şimdi bu sisi değiştirmek kolay mı ben yapabilirmiyim? Ve ampülü değiştirince diğeriyle ton farkı olmaması için ne yapmam lazım? Ne marka takayım? Yardım lütfen....

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
standart H3 osram ampul takacaksınız osram longlife takarsanız renk farkı olmaz ama ömür farkı olur çok daha uzun ömürlüdür fiyatıda daha yüksektir haliyle

montajı biraz uğraştırır arabanın altına rahat ulaşabileceğiniz bir yer varsa kolaylıkla değiştirirsiniz

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boya değilki bu ton farkı olsun. Babam kendisi takmıştı bizimkini. tamponun altına elinizi uzatın ordan değiştirebilirsiniz...

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orj. osramken yanına yerli malı taktım rengi olmasada şiddeti farkedilir derecede farklıydı.. ayrıca dışı mavi boyalı buz beyazı denen renklerde olan ampullerde var night brekaer gibi orj ampulle aynı görünüp daha açık yananda yada aynı şekilde görünüp ekstra sarıya kaçanda

avckerem55

Kayıtlı Kullanıcı
54-Sakarya
Siteyi ziyaret et
Photon h3 sis fari aldim sol sis fari yuvaya tam oturdu ama sag sis fari yuvasi kucuk geldi ne yapabilirim yuvaya girmiyor o yuva degistirebiliyor mu?