sileceklerin çabuk aşınması

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sileceklerin çabuk aşınması

bulent_tnt link' Alıntı:
Hangi serviste garantiden degistirdiniz.
eger soruyu bana sorduysanız adana arpelde. kemal bey var servis danışmanı. forumdan haberimiz oldu. teşekkür maili yazacagız sizin için diye belirtin. bu onun hakkı:)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benimkilerde belirli bir zamandan sonra kısa süreli ses ve silme problemi oldu
15 bin bakımında ayar yapmışlar sileceklere daha iyi kavrıyor camı ve fena silmiyor şu an

tiamol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben silecek icin servise gittigimde silecek garantisinin 94 gun oldugunu soylemislerdi belcikada.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tiamol link' Alıntı:
ben silecek icin servise gittigimde silecek garantisinin 94 gun oldugunu soylemislerdi belcikada.
özellikle 94 diye belirttiler mi. bi anlamı filan mı var acaba??

tiamol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

elindeki kagittan bakarak soylemisti ama yalan olmasin 90 kusur bisey demisti. benim araci aldigim gunde 102 falandi sanirim. bir hafta gecti diye degistirmemislerdi benim silecegi de.

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlk seferinde garantiden değiştirseler bile yerine takacakları silecek aynı ise birkaç ay sonra o da problem çıkartacaktır. Sileceklerin bu kadar adi olması mümkün mü? Babamın 1991 model Toyota Corolla'sının orjinal silecekleri 1996 yılında aracı satarken hala üzerindeydi ve sorunsuzdu. Daha sonra aldığı 1997 model Opel Vectra'nın sileceklerini de 5 sene sonra değiştirdi ilk kez. 1 ayda silecek mi eskirmiş, bence burada başka bir sorun var. İsterlerse her seferinde garantiden değiştirsinler, biz durmadan aracın iki üç aya bir bozulan parçalarını değiştirmek için servise mi gideceğiz? Araçlarımız bu kadar mı kalitesiz gerçekten? madd (Bende silecek problemi olmadı ama aracımı 2.5 ay önce yaz başında aldım. Kışın ne olur bilmiyorum. Bu konudan gördüğüm kadarıyla bu oldukça sık rastlanan bir problem. Sadece bir araçta olmuş olsa bu kadar tepki göstermezdim.)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Silecek ile ilgili izlediğim yöntemi daha önce forumda anlatmıştım. GM'i arayarak müşteri memnuniyeti adı altında değişim sağladılar.

Eğer size "aaaa ilk defa sizden duyuyorum" derlerse eğer bu arakdaşlara aracımın bilgilerini vereyim. Girsinler kayıtlara baksınlar.

Telefondaki kişi ilk defa duyuyor olabilir ama GM ilk defa duymuyor sonuçta..

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sileceği çabuk yıprananlar şöyle birşey öneririm en düşüğe bile alsanız sensör çok hassas hemen çalışıyor tek damlada bile bunun için ben kapatıyorum ve sadece yağmurlu günlerde yağmur sensörünü açıyorum çünkü çok fazla kuru çalıştırdğına tanık oldum

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
sileceği çabuk yıprananlar şöyle birşey öneririm en düşüğe bile alsanız sensör çok hassas hemen çalışıyor tek damlada bile bunun için ben kapatıyorum ve sadece yağmurlu günlerde yağmur sensörünü açıyorum çünkü çok fazla kuru çalıştırdğına tanık oldum
güzel bir tespit benimden gözümden kaçmadı bu durum
camlar kuru çalışınca sileceklere zarar veriyor