SIFIR cd400 ekran & ana ünite & bluetooth kit

mstfhnd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: SIFIR cd400 ekran & ana ünite & bluetooth kit

tugrul82 link' Alıntı:
Arkadaşlar bluetooth kit satıldı. cd 400 ün satışı devam ediyor...

merhaba belki klasik ve birçok kez karşılaştığınız sorulardan birisi olacak ama sorayım yine de; Benim aracım Edition CD300 var ben cyclone navi taktırdım ekran olarak hala cd300 görüntüsü var koca ekranın üst iki satırı kullanılıyo analog yazılar vs çok canımı sıkıyor bunun için ana ünitesi mi değişmeli başka birşey mi değiştirmeliyim bilmiyorum sattığınız ürünü almak isterim tabi ki benim aracımda istediğimi karşılayacak ise ;) şuan cd 300 ekranı içinde takılıymış sanırsam.

tugrul82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: SIFIR cd400 ekran & ana ünite & bluetooth kit

mstfhnd link' Alıntı:
merhaba belki klasik ve birçok kez karşılaştığınız sorulardan birisi olacak ama sorayım yine de; Benim aracım Edition CD300 var ben cyclone navi taktırdım ekran olarak hala cd300 görüntüsü var koca ekranın üst iki satırı kullanılıyo analog yazılar vs çok canımı sıkıyor bunun için ana ünitesi mi değişmeli başka birşey mi değiştirmeliyim bilmiyorum sattığınız ürünü almak isterim tabi ki benim aracımda istediğimi karşılayacak ise ;) şuan cd 300 ekranı içinde takılıymış sanırsam.
Cyclon ve cd 300 kullanmadigim icin net bilemiyorum sorunuzun cevabini. Bilen bir arkadaş cevaplarsa öğrenmiş oluruz ;) cosmo veya sport araca cyclon taktiran arkadaş varsa en net bilgiyi o verecektir

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: SIFIR cd400 ekran & ana ünite & bluetooth kit

mstfhnd link' Alıntı:
Orjinalinde cd 300 cyclone bagli kaliyor onun icin eskiden oldugu gibi gorunur yazi karakterleri.
Cd400 taktirip birde cyclone daki yazilimi degistirmeniz gerekli.
Onlada ugrasmaya deymez bence.