Ruhsata lpg işletme

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Senelik oluyor saten emisyon ölçümü 1 seneyi geçmişse yenilemek gerekiyor

Daha önce bir yıllık idi. Ama şimdi artık oda iki yıllık olarak yapılmakta. ;) ben yaptırdım çünkü ;) daha önce hep yıllık idi. Orada görevli arkadaşa dedim yanlışlık olmasın oda artık bir değil iki yıl oldu dedi.

OPPO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir yanlışlık olmasın, egsoz emisyonu benim bildiğim 2 yılda bir oluyor. Ticari araçlar için 1 yıllık oluyor galiba

1 yıllık emisyon ölçüm ruhsatının üzerinde yazar saten 1 yıl olduğu başlangıç tarihinden 1 yıl sonra bitecek diye

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 yıllık emisyon ölçüm ruhsatının üzerinde yazar saten 1 yıl olduğu başlangıç tarihinden 1 yıl sonra bitecek diye

:)) valla şimdi şüphelendim inip ruhsata bakacagım. Ben yıllardır iki yıllık diye biliyordum hiç dikkat etmiyordum muayeneye girer dışarda yaptırıyordum. gidip bakıp geleceğim:)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
:)) valla şimdi şüphelendim inip ruhsata bakacagım. Ben yıllardır iki yıllık diye biliyordum hiç dikkat etmiyordum muayeneye girer dışarda yaptırıyordum. gidip bakıp geleceğim:)

Yukarı da yorum da yazdım ama sanırım gözden kaçmış. Dedim gibi daha önce yılda bir idi emisyon muayenesi ama sonradan bu iki yıla çıktı. Şu anda iki yıl ben iki yıllık şekilde yaptırdım. ;)

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yukarı da yorum da yazdım ama sanırım gözden kaçmış. Dedim gibi daha önce yılda bir idi emisyon muayenesi ama sonradan bu iki yıla çıktı. Şu anda iki yıl ben iki yıllık şekilde yaptırdım. ;)

gözden kactı nadir abi , heycan yaptım valla cezası fazla bunu biliyorsun dedim acaba egzoz muayenesizmi geziyorum :) indim baktım ruhsata 2 yıllık mış tamam:) içim rahatladı valla:)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
gözden kactı nadir abi , heycan yaptım valla cezası fazla bunu biliyorsun dedim acaba egzoz muayenesizmi geziyorum :) indim baktım ruhsata 2 yıllık mış tamam:) içim rahatladı valla:)

Ooo sorma kardeşim hemde çok deli cezası var. Bundan bir yıl önce idi sanırım 830 TL idi. Düşün artık gerisini sen. Eğer trafik ciddi mana da kontrol etsin maliye resmen ihya olur :D

OPPO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Demek iki yıl o zaman daha iyiymiş emisyon ölçümüne gerek kalmadı. Eyvallah Nadir abi birşey daha öğrendik sayende

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Demek iki yıl o zaman daha iyiymiş emisyon ölçümüne gerek kalmadı. Eyvallah Nadir abi birşey daha öğrendik sayende

Ne demek kardeşim bilgi paylaşıldıkça değer kazanır ;)

okii_00

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yi günler
ilk önce sızdırmazlık raporu alıyosunuz ek-1 formu alıyosunuz daha sonra tüvtürk muayene en son emniyet ruhsat değişimi 1 ay süreniz vardır bunun fatura tarihi itibari ile konuyla ilgili yardımcı olabilirim bende opan lpg birimindeyim keyifli sürüşler diliyorum