Rolanti dalgalanması

Muratti16

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
İyi günler benim meriva 1.6 z16xep aracım aşırı rölanti dalgalanması buji, bobin değişti ve boğaz kelebeği temizlendi fakat yine aynı en son bir usta manifold hava alıyor dedi böyle sorun yaşayan yada çözüm konusunda yardımcı olacak var mı?

Furkanbulus

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
aynı konudan muzdaribim sabahları ilk marşta iki üç defa dalgalanıp duruyor düzeliyor sonrasında

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
hava akış metresini kontrol edin oksijen sensörleri değerleri felan normalmi arabanın hava aldığı bir yer felan varmı felan bakılmalı aklıma gelenler bunlar

• Beğen
Tepkiler: Furkanbulus

harbi

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
KONU İLE ALAKALI OLABİLİR Mİ BİLMİYORUM AMA BENİM YAŞADIGIM SORUNLA BAGLANTILI GİBİ benim araç opel vectra gls a kasa 95 aynı sorun bendede vardı gitmedigim usta kalmadı çözemediler her zamanki gibi aracımı kapalı otoparka park ettim sabah çalıştıramadım ara çalışıyor istop ediyor 1 metre dahi gitmiyordu bakmadıgım noktası kalmadı geçte olsa tevzi makarası geldi aklıma söküp temizledim araba çalıştı rolanti sorunum tamamen ortadan kayboldu TEVZİ MAKARASI VE DİSTİRİBÜTÖR TEMİZLİGİ YAPMANIN ÇOK FAYDASI VAR

• Beğen
Tepkiler: alihanadana