Plakaya LED

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Plakaya LED

AEE25 link' Alıntı:
Bülent bey senin su devre kesiciyi paylaşirmisin arkadaslar bilgilensin, sonra arıza ışığı yanıyor :)
emre bey konuyu okursaniz  paylastigimi anlarsiniz

Emre Özkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta garanti ile ilişkili birşey göremedim. Bu led takılması garanti kapsamından çıkartır mı arabayı? Sorup soruşturan varsa paylaşabilirse ertesi gün gidip yaptırıcamda  dancee

Emre Özkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Az önce Gedizler Servisle konuştum. Başta sorun olmaz dediler ama başka birine emin olmak adına sordu kadın :( o başka biride arıza uyarısı vereceğinden dolayı garanti kapsamından çıkacağını söyledi. şimdi mesela taktırdık diyelim arıza ışığınıda hallettik bir şekilde ( çünkü fartunning.com da adamların özel bir aparatla bu arıza ışığını yaktırma olayını kapadığını duydum ) servise gideceğim zaman tekrar eskileri taktığımda bir sıkıntı çıkar mı? Geçen bir sciroccoda gördüm içimde kaldı benim arabama daha çok yakışacağını düşünüyorum  ;D ama garantiden çıkmasın daha araba 2 aylık var mıdır yolu ?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emre ֖zkan link' Alıntı:
Az önce Gedizler Servisle konuştum. Başta sorun olmaz dediler ama başka birine emin olmak adına sordu kadın :( o başka biride arıza uyarısı vereceğinden dolayı garanti kapsamından çıkacağını söyledi. şimdi mesela taktırdık diyelim arıza ışığınıda hallettik bir şekilde ( çünkü fartunning.com da adamların özel bir aparatla bu arıza ışığını yaktırma olayını kapadığını duydum ) servise gideceğim zaman tekrar eskileri taktığımda bir sıkıntı çıkar mı? Geçen bir sciroccoda gördüm içimde kaldı benim arabama daha çok yakışacağını düşünüyorum  ;D ama garantiden çıkmasın daha araba 2 aylık var mıdır yolu ?

Arıza uyarısı kesinlikle aracınızı garantiden çıkarmaz. Bir servisin çok kıllık yapacağı tutsa bile sadece elektronik aksam için bir şey diyebilir, mekanik olarak hiç bir bahane üretemez.

Ben 9-10 aydır plaka aydınlatmamda led ampul kullanıyorum ve 7/24 uyarı veriyor.  :)
Bu arıza uyarısı çıkarken 3 farklı serviste bir çok problemime garantiden çözüm getirildi. (Odak-Gerçek-Erpaş)

En önemliside akü boşalmasından dolayı akümü bile garantiden değiştirdim.  :)

Erpaş servise aracımı uyarı vererek götürdüm. Bir kişide aydınlatmanız uyarı veriyor bu nedenle akünüz garanti dışıdır demedi.
Sponsor servislerimizde zaten bu durum dahada esnek ama sponsorumuz olmayan Erpaş servis bile sıkıntı çıkarmadıysa garanti dışı kalacağını hiç zannetmiyorum.  :)

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Plakaya LED

Aynı şekilde bende 8 aydır led kullanıyorum garanti konusunda hiç sıkıntı çıkmadı. Kedi gözlerinde de led var ayrica. Sıkıntı kesinlikle çıkmaz. :)