Philips CCR 600 & PhilipsCDC3 CD Changer

• Konuyu başlatan sozberk
  • Başlangıç tarihi
S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bu teybin hız azalınca ses düzeyini azaltma özeeliği var mı bende 2001 elegance de du sitem var ancak b u ses azaltma olayını 1 türlü gerçekleştiremedim biraz cd calarken yapıyooo gibi ancak bir bmw da gördüm olay mütiş

Bu olay CAR 400'de bile vardır. UML tuşuna 3 saniyeden fazla basılı tutup gelen sayısal değeri maksimuma çıkarırsan olur.

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araçtada ccr600+cdc var ama bu hız azalınca sesi azaltma olayını anlamadım. ne işe yaraıyo?

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Benim araçtada ccr600+cdc var ama bu hız azalınca sesi azaltma olayını anlamadım. ne işe yaraıyo?

Araç hızlandığı zaman gürültünün arttığı düşünülmüş. bu gürültüyü de müzikle bastırmak için car400 cdr500 ccr600 vs teyplere hız arttıkça ses seviyesini artıran bir sistem koymuşlar.:)

GMGermany

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra g lerde CD changer Torpido gözünde, evet. Zafira A larda ise sag on koltugun altinda montalidir. Demek istedigim Kablonu uztaman gerek.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Astra g lerde CD changer Torpido gözünde, evet. Zafira A larda ise sag on koltugun altinda montalidir. Demek istedigim Kablonu uztaman gerek.

Zafira B de nered bu zafira b'den çıkma. kablo bana da biraz kısa geldi doğrusu. Ama bizim ptt kaplumbağa hızıyla işleri yürütüyor. DHL kargoları pek iplenmiyor ve büyük ihtimalle gümrük ödeyeceğiz:kop: :kop: :kop:

Son düzenleme:

GMGermany

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teyp Zafira A dan cikma Zafira B den degil. Zafira B lerde böyle Audiosystem yok.

'Selamlar

66ercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu hortlattıkya kafama takıldı
arkadaslar ccr600 ile başka marka cdc kullanmak mümkünmü mesala mp3 çalan bi cdc ile. saygılar

smryna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd yi nasıl okutabilirim bu teybe cd safe yazzıyo okumuyo .s yardım ederseniz teşekür ederim. OPEL ASTRA