Park Sensörü Önerileriniz?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba.bilindiği gibi astra sedan sınıfının en uzun arabası.civicten jettadan focustan hepsinden uzun.bu da arka görüşü biraz zorlaştırıyor.aracıma park sensörü taktırmak istiyorum.ama kaliteli bişe olsun.çarptıktan sonra söylemesin :D.sesli ikaz uyarısı da olsun istiyorum.hangilerini önerirsiniz?zaten tampona park sensörü yeri yapmış saolsun opel :).
görüntüyü de bozmadan takılacagı için düşünüyorum.
[img=800x533]http://f1302.hizliresim.com/16/j/k5c07.jpg[/img]

ayrıca bundan mı taktırsam diye de düşünmedim değil :) :)
Tofas Sahin Otomobilin Park Sensörü... Türk Akili heyyyt be... :)

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Park Sensörü Önerileriniz?

bence serviste taktır hem aracın yeni garantidede sorun yaşamamış olursun hemde ister istemez sattıkları ürünün arkasında durmak zorunda kalıyorlar.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Bende servisi tavsiye ederim, yalnız taktırmadan önce bir sesini dinle derim. (:)

Benim park sensörüm cadaloz ruh hastası bir kadın gibi bağırıyor mesala, arkada oturanı sesiyle dövüyor, hatta arkada yanaştığım engellerin bir kısmı sesi duyup kendi kendilerine devriliyorlar. (:)

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bende servisi tavsiye ederim, yalnız taktırmadan önce bir sesini dinle derim. (:)

Benim park sensörüm cadaloz ruh hastası bir kadın gibi bağırıyor mesala, arkada oturanı sesiyle dövüyor, hatta arkada yanaştığım engellerin bir kısmı sesi duyup kendi kendilerine devriliyorlar. (:)

general_Applause general_Applause general_Applause

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:

:D :D :D

Servis en iyisi arkadaşımızın dediği gibi ister daha çok istemez sattıkları malın arkasında duruyorlar.

Bundan yıllar evvel 2008 Megane ıma DESi alarm da park sensörü taktırmıştım. Gayet güzel çalışıyordu, bilginiz olsun...

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

servisi ben de düşündüm ama 250 lira istedi.sanki park sensörü değil de otomatik park asistanı takıyor :(:(