P1113 ve p0351 ariza kodu tİtreme ve ÇekİŞten dÜŞme gaz yememe

kuloba71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabam 68 bİnde lpglİ 2008 model g kasa twİnport dÜŞÜk devİrde tİtreme oluyor ÇekİŞ dÜŞÜyor ve gazi geÇ yİyor hem benzİnde hem de gazda ayni durum yaŞaniyor ama bu durum bazen dÜzelİyor bazen de devam edİyor bellİ olmuyor. Hata koduna gÖre yapilanlar:
1. Bobİn ve bujİler gm marka olanlarla ÜÇ dÖrt yerde deĞİŞtİ 2.kompresyon ÖlÇÜmler yapildi onun da saĞlam olduĞunu sÖyledİler.
3.elektrİk ve lpg tesİsati komple kontrol edİldİ ama oradan da sonuÇ Çikmadi
ustalarin sÖyledİĞİ motorun 3 sİlİndİr ÇaliŞtiĞi Şaselemenİn olmadiĞi beynİn kendİnİ korumaya aldiĞini sÖyledİler beyİnden enjektÖre tetİkleme gelmedİĞİnİ İfade ettİler.yanİ sorunun beyİnden kaynaklandiĞini sÖyledİler.emİn olmak İstİyorum. Ne yapmaliyim baŞka.
Şİmdİden fİkİrlerİnİz İÇİn teŞekkÜr ederİm.

bestking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım senin araçta yerine iyi takılamayan bir soket veya elektrik kaçağı var bu nedenle bu arıza kodlarını veriyor soketleri kontrol ettir özellikle egr giriş soketi bazen ustalar tarafından takılırken 5 tırnağı var bunlardan biri eğilebiliyor diğer soketleride bir kontrol ettir ve en iyiside iyi bir elektrikçiye git bilgisayara bağlat kaçak varmı öğren kolay gelsin ben bu yüzden bir yıl kadar uğraştım bir türlü kimse bulamadı en sonunda kendim çözdüm kontrol ve bakım şart

naci üzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabam 68 bİnde lpglİ 2008 model g kasa twİnport dÜŞÜk devİrde tİtreme oluyor ÇekİŞ dÜŞÜyor ve gazi geÇ yİyor hem benzİnde hem de gazda ayni durum yaŞaniyor ama bu durum bazen dÜzelİyor bazen de devam edİyor bellİ olmuyor. Hata koduna gÖre yapilanlar:
1. Bobİn ve bujİler gm marka olanlarla ÜÇ dÖrt yerde deĞİŞtİ 2.kompresyon ÖlÇÜmler yapildi onun da saĞlam olduĞunu sÖyledİler.
3.elektrİk ve lpg tesİsati komple kontrol edİldİ ama oradan da sonuÇ Çikmadi
ustalarin sÖyledİĞİ motorun 3 sİlİndİr ÇaliŞtiĞi Şaselemenİn olmadiĞi beynİn kendİnİ korumaya aldiĞini sÖyledİler beyİnden enjektÖre tetİkleme gelmedİĞİnİ İfade ettİler.yanİ sorunun beyİnden kaynaklandiĞini sÖyledİler.emİn olmak İstİyorum. Ne yapmaliyim baŞka.
Şİmdİden fİkİrlerİnİz İÇİn teŞekkÜr ederİm.

Geçmiş olsun arkadaşım, şaseleme işini gözden geçir beyni yeniden resetlettir, elektrik ile ilgili düzenek ve soketleri sensörleri kontrol ettiriver inşallah sonuca ulaşırsın arkadaşım..