Otoparkta aracima carptilar!

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Otoparkta aracima carptilar!

earnhardtt link' Alıntı:
Karsi tarafin kaskosu karsilicak zaten o yuzden bende degistirme taraftariyim ama degisip veya onarilacagina kim karar veriyor onu anlayamadim.Tesekkurler tekrar

Yanlış olmasın? Karşı tarafın kaskosu bu işe karışmaz, o sadece kendi hasarını karşılar, sizin aracınızın hasarını karşı tarafın TRAFİK SİGORTASI karşılayacak.

Bilirkişi (exper) gelir ve hasarın boyutuna bakar sonra değişime ya da onarıma karar verir raporunu tutar ve servis yapar. Servise değiştirmek istediğinizi söylerseniz zaten kar edecekleri için onlar bu durumu bilirkişiye yansıtır ve tamponun değişmesi gerektiğini vb. söyler ve büyük ihtimal tamponunuz değşir. Siz servise durumu bildirin.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

earnhardtt link' Alıntı:
Duzeltme icin tesekkurler.Bende oyle dusunuyorum bakalim servise gidince ne olacak. AFL far degisince mercek bosa cikacak ve farda bir zarar yok sadece cami kirik. Mercek bir sekilde degerlendirilebilir mi?
ledler de boşa çıkacak ama değerlendirilir mi bilemiyorum.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

earnhardtt link' Alıntı:
Duzeltme icin tesekkurler.Bende oyle dusunuyorum bakalim servise gidince ne olacak. AFL far degisince mercek bosa cikacak ve farda bir zarar yok sadece cami kirik. Mercek bir sekilde degerlendirilebilir mi?
Kaskodan yapilirsa Boşa cikacagini sanmam eski parcalari size vermiyorlar.