otomatik vites sert geçiş

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar selam.
aracım 1997 vectra b 2000 motor otmatik vites sorunum 2 gündür 1 er defa yaşadığım problemi paylaşmak istiyorum şuradaki konu ile alakalı elektrikçiye gittim http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=68054
yanlız usta öyle baktı motorları değişecek dedi bende ayrılmak için kontağa bastım arıza lambası ve tc ışığı yanık kaldı arabada bi rolanti bozukluğu vs baş gösterdi sport vs diğer tuşların hiç bir fonksiyonu çalışmıyordu arabayı d ye aldığımda ayagım frende küt diye geçti ve ayagım frende iken ileri atıldı geriye taktığımda gitmez gibi oldu bi 5 dakika bekledim düzeldi, sanırım bi elektrik sorunu var ,(bi tarihtede böyle bi sorun içindi galiba tam hatırlamıyorum tech 2 ye bağlanda voltaj düşüklüğü gibi bi şe yazmıştı makine) birde aracımın 2 sene evvel şanzuman bakımını yaptırdım ustalar yağı çok koymuşlar galiba o zamanda sordum problem olmaz demişlerdi sıcak kkende soğukkende seviyenin üzerinde sizce bundan olur mu son bir sorun daha aracaımda su birikintisine nezaman girsem (aracın altı bayagı bi ıslandığı zaman) araç geriye geçmiyor sanıyorum bi yer ıslanıyor 15 dakika sonra normale dönüyor konu hakkında fikri olan varmı acaba .