Oto yıkama otomatik aracımı n konumuna alıp itmiş

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Akü ful boş olsa n ye geçmez demekki akü o kadar boşalmamış n ye geçmiş araç sonrasında opelde akü önemlidir akü zayıfsa mutlak değiştir üzerine gitme zarar verir yoksa beyinlerden birine sonrasında bir akü 1 defa sıfır dahi olsa boşalsın bir daha şarj tutmaz araçlarımız eski araçlar gibi değil güç yoksa mars dönmez beyinden oda 11v altı görünce o akü biter

Son düzenleme:

OpeldenSoğuyanİnsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arac akusu bittigi zaman n ye alamazsiniz. Muhtemelen n deyken stop etmislerdir. Sonra basinca calismamistir
Hocam aklım bir karış havada o anki panikle ne olup bitti bilmiyorum açıkcası oto yıkamadakilere tutulmuştum,göstergeler yanar vaziyetteydi,stoplar da yanıyordu akü bitmemiş demekki doğru söylüyorsun daha önceden bitiyordu bide bunlar bana bitti deyince hiç dikkat etmedim servisi aradım geldiler takviyeyle araç çalıştı,şimdi hatırlıyorum da farlar yanıyordu gösterge de hava yasyığı direksiyon uyarısı felan vardı aktifdi yani göstergeler,araba p konumundaydı en son ben gördüğümde ittikten sonra p ye geçirmişler ama anahtarı salmıyordu peki bunlar ne yapmış olabilir n de stop etseler bir daha çalışmazmı araç ?
birde anahtarı ben çıkaramadım oradaki eleman girmiş nasıl çıkarttıysa getirdi bak çıkıyor diye,otomatik kullanmayı bilmiyor sanırsam n de felan stıp etmiş olabilir

Son düzenleme:

OpeldenSoğuyanİnsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akü ful boş olsa n ye geçmez demekki akü o kadar boşalmamış n ye geçmiş araç sonrasında opelde akü önemlidir akü zayıfsa mutlak değiştir üzerine gitme zarar verir yoksa beyinlerden birine sonrasında bir akü 1 defa sıfır dahi olsa boşalsın bir daha şarj tutmaz araçlarımız eski araçlar gibi değil güç yoksa mars dönmez beyinden oda 11v altı görünce o akü biter
evet farlar yanıyor du,araba neden çalışmadı peki takviyeyle çalıştı afedersin bu yıkamacılar ne .ok yedilerse artık bana akü bitti n ye alıp kurulama bölümüne ittik dediler,ben de gözüm görüyor far yanıyor felan hiç aklıma gelmedi akü nasıl bitecek adamlara tutulmuşum,aklım çalışmıyordu,en iyisi pazartesi gidip kameraları seyretmek.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
evet farlar yanıyor du,araba neden çalışmadı peki takviyeyle çalıştı afedersin bu yıkamacılar ne .ok yedilerse artık bana akü bitti n ye alıp kurulama bölümüne ittik dediler,ben de gözüm görüyor far yanıyor felan hiç aklıma gelmedi akü nasıl bitecek adamlara tutulmuşum,aklım çalışmıyordu,en iyisi pazartesi gidip kameraları seyretmek.
verme yıkamacıya en basit tutuyorlar iç dikiz aynası elektrikli ise fıs fıs sıkıp silince o dikiz direk su alıp bozuluyor toledomuz vardı o sayede bozuldu aynası ve fiyatları uçuk elden geldikçe sen yıka yarım saate arabayı yıkıyorlar ben kendim yıkarım 3 4 saat sürer vee tertemiz olur adamlar koltuğu bile çekerken tak diye çekiyorlar kapıyı kapatırken pat diye kapatıyor ben kılım benimki birazda ondan birde dili yanınca bunlardan adamın dikkat ediyor kameraları seyretsen bir sonuç alamayabilirsin sen aracında bir aksaklık yoksa üstad kendin yıka ya p de değildir ayağı frende değildir sebep bunlar olabilir motoru yıkamadıysalar

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Yıkamacınız akü satıyor mu yada ücretli akü şarjı yapıyorlar mı?

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

OpeldenSoğuyanİnsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
  • Beğen

OpeldenSoğuyanİnsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verme yıkamacıya en basit tutuyorlar iç dikiz aynası elektrikli ise fıs fıs sıkıp silince o dikiz direk su alıp bozuluyor toledomuz vardı o sayede bozuldu aynası ve fiyatları uçuk elden geldikçe sen yıka yarım saate arabayı yıkıyorlar ben kendim yıkarım 3 4 saat sürer vee tertemiz olur adamlar koltuğu bile çekerken tak diye çekiyorlar kapıyı kapatırken pat diye kapatıyor ben kılım benimki birazda ondan birde dili yanınca bunlardan adamın dikkat ediyor kameraları seyretsen bir sonuç alamayabilirsin sen aracında bir aksaklık yoksa üstad kendin yıka ya p de değildir ayağı frende değildir sebep bunlar olabilir motoru yıkamadıysalar
bundan böyle kendim yıkayacağım müsait bir yer bulursam eğer çoook haklısınız.

• Beğen